با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دانه‌ی قهوه

دانلود و خرید کتاب دانه‌ی قهوه

درسی ساده برای ایجاد تغییری مثبت

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دانه‌ی قهوه  نوشته  جان گوردون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دانه‌ی قهوه

کتاب دانه‌ی قهوه؛ درسی ساده برای ایجاد تغییرات مثبت اثر جان گوردون و دامون وست است.کتاب دانه‌ی قهوه یک پیام عالی برای تمام مخاطبان دارد: دانه‌ی قهوه باشید. 

این داستان تصویری جذاب را با ترجمه‌ی طاهره مهرانی بخوانید. 

درباره‌ی کتاب دانه‌ی قهوه

کتاب دانه‌ی قهوه اثری از جان گوردون، نویسنده کتاب اتوبوس انرژی و دامون وست است. این داستان تصویری یک پیام ساده برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی افراد دارد. شما از قدرت دانه‌ی قهوه باخبر هستید؟ قدرت در درون دانه‌ی قهوه نهفته است. بنابراین فرقی نمی‌کند در کجا یا چه شرایطی باشد، دانه‌ی قهوه این توانایی را دارد که زندگی افراد و محیطی که در آن هستند را تغییر دهد و متحول کند.

نویسندگان کتاب دانه‌ی قهوه یک پیغام مهم دارند. جهان هر کسی از بیرون خلق نمی‌شود. بلکه آن چیزی است که خودش در درونش ساخته است. برای همین می‌توان گفت که هر کسی می‌تواند جهانش را تغییر دهد و آن را به جایگاه مطلوبی که می‌خواهد بدل کند. قدرت در درون وجود انسان‌ها قرار دارد. اگر دانه‌ی قهوه باشید، می‌توانید دنیایتان را تغییر دهید.  

کتاب دانه‌ی قهوه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام علاقه‌مندان به داستان‌های الهام‌بخش از خواندن کتاب دانه‌ی قهوه لذت می‌برند. اگر به دنبال درس‌های ساده برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی هستید، کتاب دانه‌ی قهوه را حتما بخوانید. 

بخشی از کتاب دانه‌ی قهوه

"نادیده گرفتن آرزوها برای کسی که زمانی خوب بازی می‌کرده، سخت است و سخت تر از آن شنیدن حرف و حدیث‌های منفی برای بد بازی کردن است."

آقای جکسون سری تکان داد و به اَبی گفت که می‌داند او دقیقاً چه احساسی دارد و به سمت تخته وایت‌برد رفت و فرمول‌های علمی را پاک کرد. سپس تصویری از یک هویج درون ظرفِ آبی کشید.

آقای جکسون پرسید: "وقتی هویجی را در آب داغ می‌اندازی، چه اتفاقی می‌افتد؟"

اَبی پاسخ داد: "داغ می‌شود."

آقای جکسون پاسخ داد: "خوب، اتفاقی بزرگتر از داغ شدن می‌افتد. می‌خواهم امشب به خانه بروی و این کار را انجام دهی و ببینی که چه اتفاقی می‌افتد."

َابی گفت که این کار را انجام خواهد داد، او در تعجب بود که چگونه گذاشتن هویج‌ها در آب داغ می‌تواند به او در حل مشکلاتش کمک کند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
a.i98
۱۳۹۹/۰۷/۰۹

والا کل کتاب تو یه پاراگراف میشه نوشت...ولی ارزش یه بار خوندنو داره اونم فقط یه پاراگراف خلاصه شدشو

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۹ صفحه
نوع فایلPDF
تعداد صفحات۷۹صفحه
نوع فایلPDF