با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب دوست من ایزابل اثر الیزا ولوسون

کتاب دوست من ایزابل


سال انتشار۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها۲۸ صفحه

معرفی کتاب دوست من ایزابل

کتاب دوست من ایزابل نوشته الیزا ولوسون است که با ترجمه پیوند میهن دوست منتشر شده است. کتاب دوست من ایزابل، داستان دو دوست را روایت میکند که یکی از آنها دارای نشانه‌های داون است، ولی نقاط مشترکشان پیوند عمیقی بین آن‌ها ایجاد کرده است. این داستان بیانگر این است که چگونه تفاوت‌ها میتواند دنیای جالب‌تری برای ما بسازد. این کتاب در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته است.

درباره کتاب دوست من ایزابل

نشر بوی کاغذ (بوکا) در تلاش است با تهیه و انتشار مجموعه داستان‌های کودکان توانایی‌های متفاوت دارند برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه گامی موثر در تسهیل ارتباطِ والدین، معلمان و گروه همسالان با کودک و نوجوان دارای نیازهای ویژه بردارد. منظور از کودک با نیازهای ویژه کودکی است که در روند آموزش، به توجه، امکانات و یا تدابیر ویژه‌ای علاوه بر آنچه برای همه کودکان موجود است  نیاز دارد. آنچه مهم است باور به ارزشمندی این کودکان همچون تمام کودکان دیگر و اهمیت حضورشان در جامعه کنار دیگران؛ و پذیرش و احترام به تفاوت‌های آنان  مانند سایر تفاوت‌های انسانی است.

خواندن کتاب دوست من ایزابل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مخاطبان اصلی این مجموعه صرفاً کودکان با نیاز‌های ویژه نیست، بلکه برای آموزگاران، کتابداران، والدین و همسالانی است که با این کودکان سر و کار دارند نیز سودمند خواهد بود..

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است