با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
طلای ناب با حکمت الهی

دانلود و خرید کتاب طلای ناب با حکمت الهی

همراه با پنجاه حدیث از معصومین (ع)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طلای ناب با حکمت الهی  نوشته  محسن مرسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب طلای ناب با حکمت الهی

کتاب طلای ناب با حکمت الهی اثر محسن مرسی راهنمایی برای داشتن یک زندگی بهتر در جهان امروز، همراه با پنجاه حدیث از معصومین (ع) است. 

درباره‌ی کتاب طلای ناب با حکمت الهی

کتاب طلای ناب با حکمت الهی نوشته محسن مرسی به موضوعی اشاره می‌کند که دنیای پیشرفته‌ی امروز به شدت درگیر آن است؛ دور شدن از مسیر ایمان. در این اثر درباره‌ی ایمان به خداوند و اطمینان به مسیری که برای ما ترسیم کرده است، داشتن زندگی دور از اعمال و رفتار شیطانی و تلاش برای شناخت خود و شناخت خدای خود، مقالاتی خواندنی وجود دارد. با خواندن کتاب طلای ناب با حکمت الهی می‌توان با استفاده از احادیث امامان، مسیری مستقیم برای زندگی خودمان ترسیم کنیم و آینده‌ی روشنی بسازیم. 

کتاب طلای ناب با حکمت الهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر دوست دارید مسیری برای زندگی همراه با ایمان و ایقان داشته باشید و از احادیث و روایات امامان و معصومان هم بهره ببرید، کتاب طلای ناب با حکمت الهی برای شما گزینه‌ای عالی است.

بخشی از کتاب طلای ناب با حکمت الهی

در عصر حاضر چه بسیار از اقوامی که در ظاهر زنده هستند و می‌بینند ؛ ولی در باطن اعماق وجودشان کور هستند و غافل از زیبایی و کرامات والای الهی که خداوند در راستای یک زندگی ایده‌آل همراه با رعایت احکام الهی انسان را به نیکی خلق کرد و ما را اشرف مخلوقات قرار داد.

حال با کمی تفکر جوابمان را بیابیم آیا به واقعیت به عنوان اشرف مخلوقات آن زندگی ایده‌آل را که پروردگار متعال را خشنود کند ، زندگی می‌کنیم؟

ما باید یقین بدانیم علت تمامی این دل مردگی‌ها و آزردگی‌های روحی و روانی ریشه در بی‌ایمانی دارد که طی گذر زمان در جوامع مختلف ایجاد شده است . و نتیجه و بازتاب بی‌ایمانی در جامعه‌ای که رسماً آن را رواج داده‌اند همه انسان‌ها در آن جامعه احساس پوچی و سردرگمی می‌کنند چرا که نور ایمانی که در وجود همۀ ما انسانها به واسطە (روح القدس) به اذن لایزال الهی به ما عطا شده است با اعمال ناشایست و حرام که مخالف احکام الهی است و برای رستگاری و سعادت از جانب پروردگار بیان شده است آن نور الهی در ظلمت و جهالت و گناه به خاموشی می‌گراید مگر آن که خالصانه به سوی خالق یکتا باز گردیم و طبق احکام و قوانین الهی که همانا وفای به عهد است همراه با صداقت و شرافت گذشت است . زندگی تازه‌ای را در قوت ایمان به خداوند یکتا که آمرزنده و رئوف است از نو آغاز کنیم تا از تشعشعات نور عظیم الهی مجدداً صاحب کرامات والای انسانی گردیم و عزت و عفت باطنی را در خود با تقوا و پرهیزکاری پرورش دهیم و حفظ کنیم.

فهرست 

  • دل‌نوشته‌هایی برای احیای کلام الهی
  • سیری در احکام انبیا و اولیا و فرزانگان الهی
  • گزیده‌ای از آیات قرآن کریم همراه با روایت‌هایی از رسول اکرم (ص) و اهل بیت پاکش
  • منابع
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۷۳۵-۰
تعداد صفحات۸۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۷۳۵-۰