با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماله‌کش اعظم

دانلود و خرید کتاب ماله‌کش اعظم

۳٫۶ از ۵ نظر
۳٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماله‌کش اعظم  نوشته  یاسین قاسمی‌بجد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماله‌کش اعظم

کتاب ماله‌کش اعظم، اثری خواندنی از یاسین قاسمی بجد و متین قاسمی بجد است. این اثر شامل حکایت‌های کوتاه درباره‌ی موفقیت است که با زبان طنز نوشته شده‌اند.

درباره‌ی کتاب ماله‌کش اعظم

کتاب ماله‌کش اعظم، یک اثر خواندنی و بامزه درباره‌ی موفقیت است. نویسندگان کتاب ماله‌کش اعظم، با زبانی طنز و بیانی شیوا، حکایت‌ها و داستان‌های کوتاه و پندآمیزی را از سراسر دنیا جمع‌آوری کرده‌اند و کتابی جذاب نوشته‌اند. داستان‌های کتاب ماله‌کش اعظم به شما کمک می‌کند تا موضوعات مختلف را با نگاهی جالب و دیدگاهی جهانی بنگرید و طنز داستان‌ها هم لبخند را به شما هدیه می‌دهد. 

کتاب ماله‌کش اعظم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر از دوست‌داران و طرفداران مطالب طنز هستید، کتاب ماله‌کش اعظم نظر شما را به خود جلب می‌کند. 

بخشی از کتاب ماله‌کش اعظم

پاهای خارج از کادر

ریچارد زالتمن مانند خیلی از عکاســان پیش از خود، به مناطق مختلف جهان سفر می‌کرد تا از مردم و فرهنگ و زندگیشان عکس بگیرد. یک روز صـبح که در یکی از روستاهای دورافتاده کشور بوتان قدم می زد تا عکس‌هایی بگیرد، ناگهان ایده‌ای به نظرش رسید. او دوربین را در جایی مستقر می‌کرد و از روسـتاییان می‌خواسـت از آنچه به نظرشـان ارجحیت دارد که به دیگران درباره خودشان نشان دهند، عکس بگیرند. بعد از اینکه زالتمن عکس‌های گرفته شده را ظاهر کرد متوجه شد در بیشتر عکس‌ها، پاهای مردم حدوداً از ناحیه مچ به پایین خارج از کادرند و در عکس نیافتاده‌اند. زالتمن می‌گوید: «ابتدا فکر کردم که روستاییان در تنظیم کادر دقت نکردهاند. اما بعداً معلوم شد پابرهنگی نشانه ای از فقر است. اگر چه در آن روستا همه پابرهنه بودند اما مردم روسـتا می‌خواسـتند آن را پنهان کنند؛ پیام مهمی برای گرفتن».

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۲۵۹-۵
تعداد صفحات۱۴۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۲۵۹-۵