با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
Cultural Viewpoints of the Leader of the Islamic Revolution of Iran, Ayatollah Seyed- Ali Khameniei

دانلود و خرید کتاب Cultural Viewpoints of the Leader of the Islamic Revolution of Iran, Ayatollah Seyed- Ali Khameniei

دیدگاه‌های فرهنگی رهبر انقلاب اسلامی (انگلیسی)

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب Cultural Viewpoints of the Leader of the Islamic Revolution of Iran, Ayatollah Seyed- Ali Khameniei  نوشته  سید‌علی خامنه‌ای  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب Cultural Viewpoints of the Leader of the Islamic Revolution of Iran, Ayatollah Seyed- Ali Khameniei

Cultural Viewpoints of the Leader of the Islamic Revolution of Iran, Ayatollah Seyed- Ali Khameniei، دیدگاه‌های فرهنگی رهبر انقلاب اسلامی ایران دربردارنده دیدگاه های فرهنگی رهبر انقلاب اسلامی به زبان انگلیسی است.

درباره کتاب Cultural Viewpoints of the Leader of the Islamic Revolution of Iran, Ayatollah Seyed- Ali Khameniei

این کتاب که شامل مجموعه سخنرانی‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است که با هدف آشنایی مخاطبان خارجی با دیدگاه‌های فرهنگی رهبر انقلاب اسلامی ایران گردآوری و تدوین شده است.

کتاب شامل هشت فصل است و هر فصل به موضوعات فرعی دیگری تقسیم شده است. فصل اول درباره فرهنگ و موضوعات فرهنگی است که شامل تعریف فرهنگ، اهمیت فرهنگ، مبانی فرهنگ ملی و تهاجم فرهنگی است.

فصل دوم درباره فرهنگ اسلامی است و در آن تربیت اسلامی، امر به معروف و نهی از منکر، حج ابراهیمی، اعیاد اسلامی (مبعث، غدیر، فطر) و انتظار و مهدویت مورد توجه قرار گرفته است.

فصل سوم درباره فرهنگ انقلاب اسلامی و مبانی آن است. فصل چهارم درباره هنر و انواع آن (موسیقی، تئاتر، سینما، رمان) است. فصل پنجم شامل مجموعه سخنرانی‌هایی درباره زبان و ادبیات فارسی است.

فصل ششم نیز درباره تبلیغات و رسانه‌های جمعی می‌باشد. فصل هفتم نیز درباره وضعیت زنان در ایران، زن و فرهنگ اسلامی، حجاب، الگوی زن مسلمان و نقش زن در انقلاب اسلامی است. فصل هشتم و پایانی نیز درباره دانش و دانشمندان در ایران است.

خواندن کتاب Cultural Viewpoints of the Leader of the Islamic Revolution of Iran, Ayatollah Seyed- Ali Khameniei را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای مخاطبان انگلیسی‌زبان نوشته شده است.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
شب‌ناز شمس
۱۳۹۹/۰۶/۰۲

لطفا در "بی نهایت" بذارید. ممنونم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۳ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۷۸/۰۲/۱۱
شابک۹۶۴-۴۷۲-۲۲۲-۱
تعداد صفحات۲۶۳صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۷۸/۰۲/۱۱
شابک۹۶۴-۴۷۲-۲۲۲-۱