با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عناصر شیمی محیط زیست

دانلود و خرید کتاب عناصر شیمی محیط زیست

کتابی متفاوت در زمینه ی محیط زیست

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عناصر شیمی محیط زیست  نوشته  رونالد اهیتس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عناصر شیمی محیط زیست


کتاب عناصر شیمی محیط زیست نوشته رونالد اهیتیس با ترجمه سیامک بوداقپور و سعید رضاپور است. ذهن جوان ذهن پرسش گر است و ذهنی که آن چه دراطرافش است را به چالش بگیرد و بتواند با پرسش هایی که مطرح می‌کند به دنبال پاسخ های تازه برود. این کتاب کتابی متفاوت در زمینه ی محیط زیست است.

درباره کتاب عناصر شیمی محیط زیست

منظور ما از نگاه علمی این نیست که همه باید دانشمند و یا عالم باشند، بلکه کافیست فقط نگاه‌مان به مسائل نگاهی کنجکاوانه و شکاکانه باشد، و البته که شک نه به این معنا که بخواهیم خودمان را وارد ذهنیت توهم توطئه کنیم؛ شک به این معنا که هرچیزی را به‌راحتی نپذیریم و اول به چالش‌ بگیریم، چون در علم هیچ‌چیز و یا شخصیت مقدسی وجود ندارد باید در دیدگاه علمی همه چیز و همه‌کس را به پرسش بگیریم و چیزی را به راحتی نپذیریم و سعی کنیم به دلایل رویداد اطراف‌مان پی ببریم و یک دلیل راحت و ساده را که از لحاظ روانی برای ما خشنودی به بار می‌آورد را به عنوان پاسخ نپذیریم، و تلاش کنیم که راهی بیابیم که بر اساس روش‌مندی علمی باشد. هدف علم ساختن آینده است. نگاه علمی نگاه به آینده است، با ماندن در تاریخ آینده‌مان را خراب می‌کنیم چرا که جنگ و زندگی درگذشته باید که درگذشته بمانند. این کتاب نگاهی علمی دقیق دارد و به خواننده کمک می‌کند منطقی‌تر به هستی نگاه کند.

خواندن کتاب عناصر شیمی محیط زیست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان و پژوهشگران محیط زیست پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۰۷۷-۷
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۰۷۷-۷