با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ببخش و بگیر

دانلود و خرید کتاب ببخش و بگیر

چرا برای موفقیت بیشتر باید به دیگران کمک کنیم

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ببخش و بگیر  نوشته  آدام گرانت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ببخش و بگیر

ببخش و بگیر نوشته آدام گرانت، جوانترین استاد دانشگاه پنسیلوانیا  است. گرانت در این کتاب درباره نقش کمک به دیگران در موفقیت بیشتر صحبت می‌کند. 

ببخش و بگیر از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز و آمازون است و باعث ایجاد ایده‌های جالبی در دانشکده کسب‌وکار هاروارد شده است.

درباره کتاب ببخش و بگیر

امروز اگر از کسی بپرسید که برای موفقیت بیشتر باید چه کاری انجام دهید، احتمالا با پاسخ‌هایی مثل تلاش بیشتر و سرمایه‌گذاری مالی مواجه می‌شوید. اما آیا هنوز هم اینطور است؟

آدام گرانت باور دارد که جهان به سمت دیگری حرکت می‌کند، سمتی که هر چقدر شما بیشتر بخشنده باشید و بیشتر از دانش و اطلاعات‌تان را در اختیار دیگران قرار دهید، بیشتر بدست می‌آورید. در میکروکتاب ببخش و بگیر می‌خوانید که چطور بخشندگی را وارد زندگی و کسب‌وکار خود کنید و از منافع زیادی که به سمت‌تان می‌آید شگفت‌زده شوید. 

 خواندن کتاب ببخش و بگیر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت در زندگی و کسب و ‌کار

درباره آدام‌گرانت

آدام گرانت، جوانترین استاد دانشگاه پنسیلوانیا و نویسنده کتاب‌های پرفروشی چون «نوآوران» و «ببخش و بگیر» است. او در دانشکده کسب‌وکار وارتون ۵ سال پیوسته به عنوان استاد برتر انتخاب شد و همواره به عنوان یکی از موثرترین افراد در دنیای کسب‌وکار شناخته می‌شود. آدام گرانت به عنوان یکی از ۲۵ نفر مبتکر در علم کسب‌وکار در دنیا نیز معرفی شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
فرزنــدِ ماه
۱۳۹۹/۱۱/۲۲

معرفی شده در کتاب باز توسط دکتر مجتبی شکوری عزیز :) خوشحالم که آدام گرانت ستودنی رو از سخنرانی های TED درجه یکش میشناختم و با کتابش آشنا شدم :)

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
بگذارید واضح بگویم که همه بخشندگان، گیرندگان و حسابگران می‌توانند به موفقیت دست پیدا کنند. اما در موفقیت بخشندگان، چیز متمایزی وجود دارد، آنها موفقیتشان گسترش پیدا می‌کند و پایدار می‌ماند. وقتی گیرندگان به موفقیت می‌رسند، معمولا اشخاص دیگری وجود دارند که با شکست مواجه شده‌اند. زمانی‌که بخشندگان به موفقیت دست پیدا می‌کنند، مردم مانع پیشرفت آنها نمی‌شوند، بلکه از آنها حمایت می‌کنند.
اسماعیل فرمانی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۱۱۹صفحه
نوع فایلEPUB