با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اعتماد به نفس خوب، حال خوب

دانلود و خرید کتاب اعتماد به نفس خوب، حال خوب

۳٫۳ از ۸ نظر
۳٫۳ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اعتماد به نفس خوب، حال خوب  نوشته  مریم حسینی کازرونی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اعتماد به نفس خوب، حال خوب

مریم کازرونی و مژده خواجه‌پور در کتاب اعتمادبه‌نفس خوب، حال خوب درباره سلامت روانی و نقش اعتمادبه‌نفس در آن صحبت می‌کنند.

 دراره کتاب اعتمادبه‌نفس خوب، حال خوب

جامعه سالم و متعادل در گروه افراد سالم و متعادل است و تنها افرادی که سلامت روان دارند می‌توانند در جامعه نقش خود را به خوبی ایفا کنند. مهارت‌های زندگی سالم روانی هم با آموزش و تجربه به دست می‌آیند. یکی از ویژگی‌های یک فرد سالم از نظر روانی داشتن اعتمادبه‌نفس است. این ویژگی به انسان کمک می‌کند تا نقشش را در اجتماع به خوبی ایفا کند و حس رضایت از خود و کاری که انجام می‌دهد داشته باشد.

کتاب اعتماد به نفس خوب، حال خوب توضیح می‌دهد که اعتمادبه نفس چه معنا و مفهومی‌دارد و چه عواملی روی اعتمادبه‌نفس ما تاثیر می‌گذارد.

 این کتاب به شما راهکارهایی معرفی می‌کند که باعث افزایش اعتمادبه‌نفستان خواهد شد.

خواندن کتاب اعتماد به نفس خوب، حال خوب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن اعتماد به نفس خوب، حال خوب را به همه به ویژه کسانی که احساس می‌کنند از اعتمادبه نفس کافی برخوردار نیستند، پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
unicorn
۱۳۹۹/۱۱/۰۱

راستش نمیدونم این کتاب برای افرادی که تازه شروع به بیشتر کردن اعتماد به نفس و مطالعه درباره ش کردن میتونه تغییری ایجاد کنه یا نه اما برای افرادی مثل خودم که درباره این موضوع مطالعه و بررسی کردن یک

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۳۳-۶۹-۶
تعداد صفحات۷۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۳۳۳-۶۹-۶