با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
علی (علیه‌السلام)؛ امام راستین تاریخ

دانلود و خرید کتاب علی (علیه‌السلام)؛ امام راستین تاریخ

علی و نظام حقوق انسانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب علی (علیه‌السلام)؛ امام راستین تاریخ  نوشته  کامبیز شادلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب علی (علیه‌السلام)؛ امام راستین تاریخ

کتاب علی (علیه‌السلام)؛ امام راستین تاریخ نوشته کامبیز شادلو است. بدون شک حال که بشریت در گذر از تاریخ پرنشیب و فراز خود و پشت سر گذاردن سرمنزل‌های بسیاری در پی دست یافتن به حیاتی پیشرفته و کامل به اوج رشد خود رسیده و با دست‌آوردهای روزافزون در تمامی ابعاد حیات خویش و دست‌اندازی به سیارات دیگر و تسخیر آن‌ها، دغدغه دیگری در سر نداشته و تنها در پی به سیطره درآوردن قانون مرگ و فنا و رسیدن به حیاتی جاودان جهت استفاده از زیست خویش طی طریق می‌نماید، هنوز در باطن خویش از کمبودی رنج می‌برد.

درباره کتاب علی (علیه‌السلام)؛ امام راستین تاریخ

انسان مدرن دقیقاً همان اندازه که در تسلط بر جهان بیرون موفق بوده، در تسلط بر نفس خویش ناتوان بوده است. بشریت به همان اندازه که در وادی تکنولوژی و تمدن به پیش رفته، به همان نسبت در مهار توحش خویش ناموفق بوده است که البته بسط و توضیح مفصل این مقوله از حوصله این بحث خارج بوده و فرصتی دیگر می‌طلبد که می‌بایست در هرمنوتیک هستی شناسی طولی بشر مورد بررسی کامل قرار گیرد. فقط به این نکته بسیار مهم اشاره خواهد شد که جریان پسامدرن در رویکرد انتقادی خویش به مدرنیته، انسان را متوجه بی‌هویتی خویش ساخته است که از دستاوردهای متعدد و مهم مدرنیسم است. این کتاب روایتی است از زندگی حضرت علی و توجه ایشان به حقوق انسانی.

خواندن کتاب علی (علیه‌السلام)؛ امام راستین تاریخ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ اسلام پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۵۵۱-۶
دسته بندی
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۵۵۱-۶