با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رموز دستیابی به آرامش جسمی و روانی

دانلود و خرید کتاب رموز دستیابی به آرامش جسمی و روانی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رموز دستیابی به آرامش جسمی و روانی  نوشته  نعمت‌الله سقازاده آرانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رموز دستیابی به آرامش جسمی و روانی

کتاب رموز دستیابی به آرامش جسمی و روانی، نوشته‌ی نعمت‌الله سقازاده‌ی آرانی هر چیزی را که لازم است برای داشتن ذهنی آرامی و جسمی سالم و پاک بدانید، به شما می‌گوید.

درباره‌ی کتاب رموز دستیابی به آرامش جسمی و روانی

کتاب رموز دستیابی به آرامش جسمی و روانی اثری است که ما را برای داشتن یک ذهن آرام و آسوده و جسمی که در کمال سلامت و به‌دور از تنش‌های معمول به سر ببرد، راهنمایی می‌کند. در کتاب رموز دستیابی به آرامش جسمی و روانی با ویژگی‌های منحصر به فرد انسان آشنا می‌شویم و به راه‌های کسب موفقیت دست می‌یابیم. علاوه بر آن، از راهکارهای کنترل افکار و روحیات خود اطلاع پیدا می‌کنیم. به عواملی که امید و باور را در انسان ایجاد می‎کنند دست پیدا می‌کنیم. باورهای مثبت و سازنده را می‌شناسیم. با روش‌های کاربردی برقراری ارتباط با دیگران آشنا می‌شویم. یاد می‌گیریم که چگونه می‌توانیم خط مشی ذهنی دیگران را بخوانیم؟ با چگونگی کشف ذهنیت افراد، از راه خصوصیات ظاهری آنان آشنا می‌شویم. می‌آموزیم که چگونه با شناخت عملکـرد ذهنـی همسـرمان بـه پیونـد زناشـویی پایـداری دسـت پیدا کنیم.

با مطالعه‌ی کتاب رموز دستیابی به آرامش جسمی و روانی، علاوه بر تمام مطالبی که در بالا ذکر شد، به چیزهایی دیگری هم نظیر  انتظارات متقابل زن و شوهر آگاه می‌شویم. و در نهایت پاسخی برای این پرسش پیدا می‌کنیم که چگونه می‌توان به جسمی با نشاط و شاداب دست یافت؟

کتاب رموز دستیابی به آرامش جسمی و روانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر به مطالعه‌ی کتاب‌هایی با موضوعات این چنینی علاقه‌مند هستید و اگر دوست دارید، دانش خودتان را درباره‌ی سلامت جسم و روان بالا ببرید، کتاب رموز دستیابی به آرامش جسمی و روانی را بخوانید. 


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۷۲-۰۰۶-۷
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۷۲-۰۰۶-۷