ارگونومی و آسیب‌های ناشی از هازاردهای فیزیکی

دانلود و خرید کتاب ارگونومی و آسیب‌های ناشی از هازاردهای فیزیکی

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارگونومی و آسیب‌های ناشی از هازاردهای فیزیکی  نوشته  مریم شفاعت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ارگونومی و آسیب‌های ناشی از هازاردهای فیزیکی

ارگونومی و آسیب‌های ناشی از هازاردهای فیزیکی نوشته مریم شفاعت و پریسا فاضل کیا مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است.

درباره کتاب ارگونومی و آسیب‌های ناشی از هازاردهای فیزیکی

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب ارگونومی و آسیب‌های ناشی از هازاردهای فیزیکی با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب ارگونومی و آسیب‌های ناشی از هازاردهای فیزیکی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب ارگونومی و آسیب‌های ناشی از هازاردهای فیزیکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب ارگونومی و آسیب‌های ناشی از هازاردهای فیزیکی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند، پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۹۲۲-۶۸۷۴-۴۶-۵
تعداد صفحات۱۹۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۹۲۲-۶۸۷۴-۴۶-۵