با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گل‌های یک روزه

دانلود و خرید کتاب گل‌های یک روزه

گزیده‌ی اشعار کوئون

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گل‌های یک روزه  نوشته  کو ئون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گل‌های یک روزه

کتاب گل‌های یک روزه، گزیده‌ی اشعار کوئون شاعر مشهور اهل کره جنوبی است که نتیجه‌ی سال‌ها کار و تلاش و زحمت او است. کتاب گل‌های یک روزه را مانا آقایی و رباب محب به فارسی برگردانده‌اند.

درباره‌ی کتاب گل‌های یک روزه

کتاب گل‌های یک روزه، نتیجه سال‌ها کار و دارای بیش از ۱۸۰ شعر کوتاه از کوئون، است. اشعاری که نمایان‌گر زندگی بی‌ثبات، متزتزل و هزاررنگ است. او نتیجه‌ی سال‌ها تجربیات مختلف خود را به خوبی در شعرهایش نمایان کرده است. کوئون زمانی که ژاپن در اشغال بود، در کره متولد شد و سال‌های بسیاری از عمرش را در زندان گذرانده است. بعد از آزادی به دین بودایی گروید و سال‌ها در یک صومعه زندگی کرد. او تمام اتفاقاتی را که در این سال‌ها تجربه کرده و نگاه خاصی که به زندگی دارد را در شعرهای کتاب گل‌های یک روزه با مخاطبانش در میان گذاشته است.

کتاب گل‌های یک روزه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

دوست‌داران ادبیات ملل و علاقه‌مندان به ادبیات کره از خواندن شعرهای کتاب گل‌های یک روزه لذت می‌برند. 

درباره‌ی کوئون

کوئون نویسنده و شاعر کره‌ای بنا به روایتی ۱ آگوست یا به روایت دیگر ۱۱ آوریل ۱۹۳۳ در کره جنوبی متولد شد. او علاوه بر فعالیت‌های ادبی به ترجمه و فعالیت‌های سیاسی نیز پرداخته است. آثار او به بیش از ۱۵ زبان ترجمه شده‌است. کوئون در طول جنگ به دست ارتش خلق اسیر شد و بسیاری از سال‌های عمرش را زندان سپری کرد. بعد از این به دین بودایی گروید و ده سالی را در یک صومعه گذراند. او را اغلب به عنوان برنده احتمالی نوبل ادبیات در نظر می‌گیرند، به‌طوری که در هنگام اعلام نتایج هر دوره از این جایزه، اغلب خبرنگاران در مقابل خانه‌اش جمع می‌شوند. کوئون از سال ۱۹۵۸ شروع به چاپ آثارش کرد. آثار چاپ‌شده او به حدود ۱۳۵ جلد می‌رسد که شامل اشعار و داستان‌های بودایی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۳۴۸-۷۶-۸
دسته بندی
تعداد صفحات۱۰۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۳۴۸-۷۶-۸