با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تمرینات متابولیک ۱۴دقیقه‌ای

دانلود و خرید کتاب تمرینات متابولیک ۱۴دقیقه‌ای

سریع‌ترین و موثرترین راه برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام

۲٫۶ از ۵ نظر
۲٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تمرینات متابولیک ۱۴دقیقه‌ای  نوشته  جیسون.ر. کراپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تمرینات متابولیک ۱۴دقیقه‌ای

کتاب تمرینات متابولیک ۱۴دقیقه‌ای نوشته جیسون ر کراپ با ترجمه سمیرا سادات قالیشورانی و سمانه ابراهیمی و صبا شایسته منتشر شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های نشر مبانی است که با هدف آموزش مفاهیم صحیح ورزش و سلامت و تندرستی برای تمام افراد جامعه تألیف شده است. این کتاب سریع‌ترین و موثرترین راه برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام را بررسی می‌کند.

درباره کتاب تمرینات متابولیک ۱۴دقیقه‌ای

این کتاب برای افرادی نوشته شده است که قصد دارند علاوه بر اندام متناسب از سلامتی نیز بی بهره نمانند و همچنین بتوانند در هر زمان و مکان به انجام تمریناتشان بپردازند. اگر برای شما نیز این اهداف در الویت قرار دارند اما به دلیل شاغل بودن با کمبود زمان تمرین مواجه هستید این کتاب گزینه مناسبی میباشد.

بهتر است بدانید که لزومی ندارد برای رسیدن به اندام ایده آل ساعت های زیادی را در باشگاه بگذرانید. در کتاب تمرینات متابولیک ۱۴ دقیقه ای به ارائه ی سیستم تمرینی ای پرداخته شده است که در کمترین زمان در هر جلسه تمرین می توانید بیشترین اثر را بر تغییرات سیستم متابولیک و سوخت و ساز بدنتان بگذارید.

کتاب تمرینات متابولیک ۱۴ دقیقه ای با تمرکز بر سیستم متابولیک بدن به ارائه سالها تحقیق نگارنده­ی آن برای رسیدن به یک سیستم تمرینی جدید پرداخته است که جلسات تمرینی در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند بزرگترین تاثیرات را بر تناسب اندام، سلامت و ارتقاء سیستم متابولیکی بدن فرد بگذارند.

این تمرینات رگ‌هایتان را تمیز می‌کنند و راندمان ضربان قلب را بالا برده و با افزایش پمپاژ خون با ضربان قلب قوی‌تر و پر توان‌تر خون بیشتری را به قلب می‌رسانند و باعث تقویت قلب در پاسخ به تقاضای تمرینات می‌شوند.

فشار مداوم بر جریان خون از قلب، زمانی رخ می‌دهد که تمرینات هوازی انجام دهید و این مسئله منجر به انگیزش خیلی خوبی برای بیدار کردن این رگ‌ها و بهبود انتقال جریان خون به اندام‌ها می‌شود.

تمرینات قلبی مقدار هموگلوبین در سلول‌های قرمز خون را افزایش می‌دهند تا انتقال اکسیژن بیشتری از طریق رگ‌ها صورت گیرد و هموگلوبین بیشتری در خون جریان پیدا کند. هرچه هموگلوبین بیشتری در خون باشد، ظرفیت انتقال و حمل اکسیژن در رگ‌ها بیشتر می‌شود.

خواندن کتاب تمرینات متابولیک ۱۴دقیقه‌ای را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ورزش و کسانی که دوست دارند زندگی پرنشاط‌‌ ‌تری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۵۹۳-۵-۲
تعداد صفحات۲۸۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۵۹۳-۵-۲