با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت کاربردی

دانلود و خرید کتاب مدیریت کاربردی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت کاربردی  نوشته  امیر ساری‌خانی مقدم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت کاربردی

کتاب مدیریت کاربردی نوشته امیر ساری خانی مقدم است. پیشرفت‌ها پیش از آنکه مدیون انقلاب تکنولوژیک باشد مدیون انقلاب مدیریتی است. بر همین اساس امروزه شاهد پیشرفت‌های چشم‌گیری در زمینه مدیریت و اداره سازمانها هستیم.

درباره کتاب مدیریت کاربردی

تقریبا صد در صد نوآوری‌ها نه از تحلیل بازار بلکه توسط افرادی که به شدت از وضع موجود ناراضی بودند الهام گرفته. توجه بزرگان به روح انسان و جامعه معطوف شده، توجه به بعد غیر جسمانی انسان منجر به تغییرات اساسی در چشم انداز، ماموریت و اهداف سازمان می‌گردد. این امر به خوبی در روند پیشرفت علم مدیریت از جامعه سازی به شخصیت سازی و سپس به معنویت انسانی نمود پیدا کرده. نکته‌ی مهمتر اینکه یک شخصیت ارشد یا یک مدیر باید ظرفیت مدیریت را داشته باشد و یا حداقل خود را برای مدیریت آماده کرده باشد تا بتواند سایرین را درک کند، چرا که بدون درک، یک مدیر قادر نخواهد بود با افراد ارتباط برقرار کند. این کتاب روش‌های مدیریت کاربردی را به خواننده آموزش می‌دهد.

خواندن کتاب مدیریت کاربردی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام فعالین حوزه کسب و کار پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۳۹۹-۴
تعداد صفحات۵۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۳۹۹-۴