با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خوشه‌های تمشک

دانلود و خرید کتاب خوشه‌های تمشک

نثر ادبی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خوشه‌های تمشک  نوشته  علی صلاحی نژاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب خوشه‌های تمشک

نثر ادبی از بخش‌های مهم ادبیات فارسی است. بسیاری از حرف‌ها را در شعر نمی‌توان زد و نویسنده یا شاعر برای بیان بسیاری از مسائل، به نوشتن روی می‌آورد. علی صلاحی‌نژاد در کتاب خوشه‌های تمشک تنها از عشق صحبت کرده است. از تمام زوایا به آن نگاه کرده و با ادبیات احساسی و عاشقانه‌ی خود، عشق را تنها نجات‌دهنده‌ی انسان معرفی کرده است. این کتاب ۳۷ قطعه نثر ادبی دارد.

خواندن کتاب خوشه‌های تمشک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به متون ادبی و دلنوشته را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

بخشی از کتاب 

انسان یک‌ بار عاشق می‌شود. یک صدا و یک نگاه، دلش را می‌لرزاند و تنها یک نفر را می‌تواند از ته دل ببوسد. فقط یک بار پری رؤیایی هر مردی سر راهش می‌آید. همچنان که هر زن به یک مرد از ته دل لبخند می‌زند. خوشبختی یار نایابی است که فقط یک‌بار از آسمان می‌بارد و لابه‌لای آدم‌های شهر ظهور می‌کند. ما تنها یک‌ نوبت اجازه زندگی کردن داریم. وقتی‌که خوشی درست پشت در خانه منتظر ماست و یا از دور برایمان دست تکان می‌دهد نباید به خوشبختی‌مان پشت پا بزنیم، به آن پشت یا بی‌محلی کنیم که آن‌وقت بی‌لیاقتی و بی‌ظرفیتی‌مان را ثابت کرده‌ایم. شانس فقط یک‌بار درِ خانه را می‌زند. کم‌طاقت است، صبر و قرار ندارد، منتظر نمی‌ماند باید حواسمان جمع زندگی باشد. باید گوش‌به‌زنگ باشی، در زد، در را باز نکردی، می‌رود. زندگی منتظر هیچ‌کس نمی‌ماند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۱۳-۳۰-۳
تعداد صفحات۱۶۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۱۳-۳۰-۳