با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب فراروش اثر احمد محمدپور

دانلود و خرید کتاب فراروش

بنیان‌‌های فلسفی و عملی روش تحقیق ترکیبی در علوم ‌اجتماعی و رفتاری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فراروش  نوشته  احمد محمدپور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب فراروش

کتاب فراروش نوشته احمد محمدپور است. این کتاب یکی از آثار نشر لوگوس است. نشر لوگوس در راستای مسئولیتی که برای خود در جهت تعمیق روش‌های پژوهش دارد اقدام به نوشتن آثار متنوعی کرده است.

خواندن کتاب فراروش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

فراروش جلد سوم از سه‌گانه روش‌شناسی، روش در روش، ضد روش و فراروش، نوشتۀ دکتر احمد محمدپور، استاد دانشگاه ماساچوست، است. کتاب فراروش از آثار پیشرو در حوزۀ روش‌ تحقیق و نخستین اثر در زمینۀ تحقیق با روش‌های ترکیبی در کشور بوده است. محمدپور در این کتاب به بررسی بنیان‌‌های فلسفی، طرح‌‌های تحقیق و رویه‌‌های کاربردی در روش‌‌شناسی ترکیبی می‌‌پردازد. کتاب با شرح اصول پارادایمی پراگماتیسم و نوپراگماتیسم که آبشخور فلسفی روش‌‌های تحقیق ترکیبی است، می‌‌آغازد. سپس، ابعاد و رویه‌‌های انجام تحقیق ترکیبی را از طرح مسئله تا اعتباریابی و تعمیم‌‌پذیری بررسی می‌کند. یکی از نکات برجسته در این اثر مانند دیگر آثار محمدپور توجه به حفظ تعادل بین سویه‌‌های فلسفی و شیوه‌‌های عملی در هر مرحله از پژوهش است. 

خواندن کتاب فراروش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب فراروش اثری است خواندنی، کاربردی و در عین حال ساده و دسترس‌‌پذیر برای محققانی که با روش‌‌های کمی و کیفی آشنایی دارند. مطالعه این کتاب به همه دانشجویان و محققان رشته‌‌های گوناگون علوم ‌اجتماعی و رفتاری توصیه می‌‌شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۹
شابک۹۷۸۶۲۲۶۲۸۸۱۹۴
تعداد صفحات۲۹۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۹
شابک۹۷۸۶۲۲۶۲۸۸۱۹۴