با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خودت را نابود نکن!

دانلود و خرید کتاب خودت را نابود نکن!

به جای زیاد فکر کردن، بیشتر زندگی کن

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خودت را نابود نکن!  نوشته  گری‌جان بیشاپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب خودت را نابود نکن!

خودت را نابود نکن (خودت را فنا نده) کتابی از گری جان بیشاپ، سخنران انگیزشی و مربی توسعه فردی است. بیشاپ در این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه با چند تغییر ساده در زندگی خودتان را از غرق شدن در روزمرگی و بیهوده زندگی کردن رها کنید.

 درباره کتاب خودت را نابود نکن

این میکروکتاب برای کسانی است که نمی‌دانند فقط با چند تغییر ساده در زندگی و افکارتان می‌توانند تبدیل به فردی که آرزویش را دارند شوند. 

یشاپ در این کتاب دست‌چینی از اظهارنظرهای شخصی‌اش را دربارهٔ اختیارداشتن، زندگی‌بخشیدن، متعالی‌بودن و جسارت‌داشتن جمع کرده است. همچنین صحبت‌ها و گفتارهایی از فلاسفه، شخصیت‌های مهم تاریخی، و نکته‌هایی از یافته‌های علمی هم در این کتاب هست که همهٔ آنها به نگرش او پروبال بیشتری داده‌اند.

این میکروکتاب یک راهنمای واقعی برای شماست تا در مسیر رویاهایتان قدم بگذارید و یکبار برای همیشه به آنها برسید. خودت را نابود نکن کتابی است که برای حال حاضر شما نوشته شده تا نشان دهد هر چقدر شرایط بد باشد، تنها کسی که می‌تواند شما را به مسیر زندگی برگرداند فقط خودتان هستید.

 خواندن کتاب خودت را نابود نکن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

 درباره گری جان بیشاپ

گری جان بیشاپ سخنران انگیزشی، مربی توسعه فردی و نویسنده کتاب‌های پر فروش موفقیت است. او بعد از اینکه از اسکاتلند به آمریکا مهاجرت کرد دامنه مطالعاتی خود را در حوزه توسعه شخصی متمرکز کرد. با کمک تحقیقاتی که انجام داد توانست در بهبود زندگی مردم قدم‌های بزرگی بردارد و همین باعث شد تا مراجعه کنندگانی از سرتاسر دنیا برای تغییر زندگی خود نزد او بروند. او به تغییر روش و سبک زندگی در رسیدن به خواسته‌ها باور دارد و همین باور باعث شده تا کتاب‌هایش به فروش خوبی برسد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۵۳۶۶۸۹
۱۳۹۹/۰۱/۲۷

عالی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
هیچ وقت دیر نیست، از اول شروع کن و ذهنت را دوباره بساز
AS4438
هر چیزی که در بیرون از جهان ما اتفاق می‌افتد، هیچ قدرتی روی نیروی انگیزه، اراده و اختیار ما ندارد.
AS4438

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۷۹-۴۵-۸ :‬‬
تعداد صفحات۱۴۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۷۹-۴۵-۸ :‬‬