با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تاریخ الادب العربی فی العصرین المملوکی و العثمانی

دانلود و خرید کتاب تاریخ الادب العربی فی العصرین المملوکی و العثمانی

رشته زبان و ادبیات عرب

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تاریخ الادب العربی فی العصرین المملوکی و العثمانی  نوشته  سیدمهدی مسبوق  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تاریخ الادب العربی فی العصرین المملوکی و العثمانی

کتاب تاریخ الادب العربی فی العصرین المملوکی و العثمانی نوشته سید مهدی مسبوق و مصطفی جوانرودی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته زبان و ادبیات عرب این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تاریخ الادب العربی فی العصرین المملوکی و العثمانی روانی هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۱/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۸۳۶-۸
تعداد صفحات۱۵۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۱/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۸۳۶-۸