با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سکوی پنهان

دانلود و خرید کتاب سکوی پنهان

داستان‌های واقعی از رخنه اطلاعاتی در رژیم صهیونیستی

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سکوی پنهان  نوشته  صالح مرسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سکوی پنهان

کتاب سکوی پنهان نوشته صالح مرسی است که سید مهدی نورانی آن را به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب روایت داستان‌های واقعی از رخنه اطلاعاتی در رژیم صهیونیستی است. رژیم اشغالگر اسرائیل سال‌ها است خودش را صاحب مال و جان مردم فلسطین می‌داند و با ساخت اسلحه و قدرت‌نمایی بسیاری از کشورها را مطیع خود کرده است اما نمی‌داند غرورش باعث آسیب‌پذیری‌اش می‌شود. در این کتاب با جزئیات ماجرای رخنه اطلاعاتی در ساز و کار این رژیم غاصب را می‌خوانید.

خواندن کتاب سکوی پنهان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به علوم سیاسی و روابط بین‌الملل پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب سکوی پنهان

عقربه‌های ساعت آرام‌آرام به نیمه‌شب نزدیک می‌شدند. پس از حدود بیست‌وپنج دقیقه، زنگ تلفن دفتر امین هویدی، مدیر دستگاه اطلاعات و امنیت مصر، به صدا درآمد. دستش را به‌سرعت به‌سوی تلفن دراز کرد تا گوشی را بردارد. او نیز با وجود این‌که غرق کار بود و برگه‌های فروانی را بررسی می‌کرد، پریشان بود و به نظر می‌رسید در انتظار خبر مهمی نشسته است.

- الو!

این کلمه را کوتاه و سریع بر زبان آورد و در پاسخ، چند کلمهٔ آهسته را از آن‌طرف شنید. صاحب صدا را شناخت. به نظر می‌رسید که تمام حواس او بیدار شده بودند. خواست با خوش‌حالی سؤالی بپرسد، ولی با صدای بلند گفت: من منتظر شما هستم.

این، قرار او با طاهر رسمی بود که دربارهٔ هیچ موضوعی تلفنی صحبت نکنند، حتی اگر تلفن، تلفن داخلی سازمان باشد. عمل‌کرد کاملاً سرّی در این عملیات، بی‌نهایت ضروری بود، زیرا به نظر می‌رسد عملیات بسیار سخت و پیچیده باشد. از همان زمانی که عملیات شروع شد، به پنهان‌کاری و اقدامات کاملاً مخفیانه نیازمند بود. حتی کلماتی که میان آن دو دربارهٔ عملیات در تلفن رد و بدل می‌شد، رمزی بود. برای همین هم کلماتی که مدیر شنید، این چنین بود: «قربان! دیروقت است و جناب‌عالی هنوز در دفتر تشریف دارید. من برای شما یک فنجان قهوهٔ فرانسوی داغ می‌آورم.» این به معنای آن بود که می‌خواهد او را قبل از ترک اداره ملاقات کند و حامل خبری داغ برای او است.

امین هویدی گوشی را گذاشت و ناگهان با نشاط از جایش بلند شد و به سمت در اتاق گام برداشت؛ مثل این‌که برای دیدن او عجله داشت. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمدحسین
۱۳۹۹/۱۱/۰۹

اصلا با کتاب نفوذ در موساد همین نویسنده قابل مقایسه نبود خیلی کتاب خسته‌کننده‌ای بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۱۴۱-۳-۴
تعداد صفحات۳۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۱۴۱-۳-۴