با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت اسلامی و الگوهای آن

دانلود و خرید کتاب مدیریت اسلامی و الگوهای آن

گروه مدیریت بازرگانی

۴٫۳ از ۶ نظر
۴٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت اسلامی و الگوهای آن  نوشته  لطف‌الله فروزنده دهکردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت اسلامی و الگوهای آن

کتاب مدیریت اسلامی و الگوهای آن نوشته لطف الله فروزنده دهکردی و علی اکبر جوکار  یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته مدیریت بازرگانی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی مدیریت اسلامی و الگوهای آن هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته مدیریت بازرگانی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۲۸۷۴۴۸۸
۱۳۹۹/۱۲/۰۸

عالی

Baloot
۱۳۹۹/۰۹/۰۵

خیلی خیلی دنبال این کتاب گشتم .تو سایت ها فقط خلاصش بود و تو این اوضاع کرونایی انقلاب بسته است و هرجا زنگ میزنم میگن نداریم و باید سفارش بدید ..واقعا از طاقچه ممنونم 💖💖💝💝💕💕💕

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۱ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۳۸۷-۵
تعداد صفحات۳۹۱صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۳۸۷-۵