با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مترسک صحرا اثر مرضیه حسنی

دانلود و خرید کتاب مترسک صحرا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مترسک صحرا  نوشته  مرضیه حسنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مترسک صحرا

کتاب مترسک صحرا، مجموعه داستانی از مرضیه حسنی جوشقانی است. مترسک صحرا برگزیده پنجمین دوره مسابقه کشوری شعر و داستان کوتاه در سال ۱۳۹۰ شناخته شده است.

درباره‌ی کتاب مترسک صحرا

کتاب مترسک صحرا از مرضیه حسنی جوشقانی است. او کتاب مترسک صحرا را با ماجرای دختری آغاز می‌کند که از تاکسی پیاده می‌شود. با دقت جزئیات تمام چیزهایی را که می‌بیند تعریف می‌کند. در ادامه دختر با پیرزنی همکلام می‌شود که برای او از حال و روز زندگی‌اش تعریف می‌کند و پای او را به ماجرایی باز می‌کند.

مرضیه حسنی جوشقانی در کتاب مترسک صحرا مقدمه‌ای می‌نویسد که به صورت نمادین به مشکلات جوانان اشاره می‌کند. مشکلاتی که در راه تحصیل و کار کردن برای هرکسی ممکن است پیش بیاید.

کتاب مترسک صحرا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر داستان‌های نویسندگان معاصر را دوست دارید، از خواندن کتاب مترسک صحرا لذت می‌برید.

بخشی از کتاب مترسک صحرا

می‌شینم رو یه پله. از این پله‌هایی که لبه‌ی در بعضی خونه‌ها عین تیر چراغ برق سبز شدن، دلمو می‌گیرم تو دستم و ازش می‌پرسم چشه که هی عین بچه گربه‌ی مادرمرده زوزه می‌کشه. جواب نمیده. فک کنم حال نداره. پا می‌شم و آروم آروم قدم برمی‌دارم و خیال می‌کنم اون دخترم با موهای طلایی رنگ مالیده کفشای پاشنه ده‌سانتی، با اون آرایش غلیط و چشای تیله‌ای. کم‌کم غرق می‌شم تو نقشم. سرمو می‌گیرم بالا و بی‌توجه به آدمای دور و برم راه می‌رم... 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۱۲/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۶۷۳-۸۶-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۱۲/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۶۷۳-۸۶-۹