با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زیست شناسی عمومی

دانلود و خرید کتاب زیست شناسی عمومی

برای دانشجویان غیر رشته زیست شناسی

۳٫۰ از ۸ نظر
۳٫۰ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زیست شناسی عمومی  نوشته  فریده دخت سیدمظفری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زیست شناسی عمومی

کتاب زیست شناسی عمومی نوشته فریده دخت سید مظفری و فریده احسانی طباطبایی و مینا افسرس نژاد و مهدی یوسفی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته‌های غیر زیست‌شناسی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی زیست شناسی عمومی هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته غیر زیست‌شناسی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۷۴۳۰۲۱
۱۳۹۹/۱۰/۲۳

با سلام.تشکر میکنم از سایت و اپلیکیشن خوب شما. خواستم یه انتقاد کوچیک و یه پیشنهاد داشته باشم.انتقادم از قسمت جستجو یا همون سرچ کتاب هست که خیلی ضعیفه و کلمات رو جستجو نمیکنه.پیشنهادم هم برای ویرایش هست ک مثلا جاهای

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۹۸۰-۸
تعداد صفحات۲۹۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۹۸۰-۸