با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ترجمه متون ساده

دانلود و خرید کتاب ترجمه متون ساده

رشته زبان انگلیسی

۳٫۳ از ۷ نظر
۳٫۳ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ترجمه متون ساده  نوشته  رضا نیلی پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ترجمه متون ساده

کتاب ترجمه متون ساده نوشته رضا نیلی‌پور یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته زبان انگلیسی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی ترجمه متون ساده هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته زبان انگلیسی است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۱۸۷۳۰۳۴
۱۴۰۰/۰۳/۱۶

قابل سرچ نبود

شقایق77
۱۳۹۹/۰۱/۲۳

سلام...متون حقوق رو هم بذارین

کاربر ۲۹۱۰۴۱۱
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

چرا مثالا تو کتاب نیست این دزدی از ملت نیست عایا

کاربر ۲۷۰۰۹۳۰
۱۳۹۹/۱۰/۱۳

من فقط بخاطر قسمت جستجوی کلمات در pdf کتاب رو خریداری کردم! ولی اصلا هیچ کلمه ای رو پیدا نمیکنه! اگه بخاطر این قابلیت میخواهید بخرید پولتون رو دور نریزید!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۵۳۶-۷
تعداد صفحات۱۲۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۵۳۶-۷