با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زیباترین آواز

دانلود و خرید کتاب زیباترین آواز

۳٫۴ از ۷ نظر
۳٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زیباترین آواز  نوشته  شکوفه تقی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زیباترین آواز

کتاب زیباترین آواز نوشته شکوفه تقی توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است این کتاب طبیعت و ارتباط با طبیعت را محور اصلی داستان قرار داده است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

درباره کتاب زیباترین آواز

پسرک جوانی از خواب بیدار می شود و زیباترین صدای دنیا را می‌شنود او به راه می‌افتد تا صاحب صدا را پیدا کند اما صدا از پرنده‌ها و درختان و گل‌ها نیست او همه جا را می‌گردد تا بفهمد صدا از کجا است. کتاب زیباترین آواز ارتباط عاطفی انسان با طبیعت را نشان می‌دهد.

خواندن کتاب زیباترین آواز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به ادبیات داستانی و والدینی که دوست دارند برای فرزندانشان قصه بخوانند، مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
غزل
۱۳۹۹/۰۲/۱۰

خیلی خوب بود👏👏👏👏👏

🔥army girl🔥
۱۴۰۰/۰۵/۲۷

خیلی خوب بود ولی میتونست بهتر هم باشه

و.جاویدی
۱۳۹۹/۰۵/۰۶

کتاب پر از مظاهر طبیعت.. جان بخشی به طبیعت و درک زیبایی های دنیا هدیه ی این کتاب به کودکانی هست که می خوانندش. من لذت بردم

فاطمه برزگر
۱۳۹۹/۰۳/۰۲

خیلی خیلی چرت

JONEOR
۱۳۹۹/۰۹/۲۰

این کتاب‌فقط واجب فصل بهار میگفت 😑😶

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۳۸۳-۵
تعداد صفحات۲۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۳۸۳-۵