با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پیغامبر مجازی

دانلود و خرید کتاب پیغامبر مجازی

گفتارهایی پیرامون عرصه‌های پیش روی مبلغ دینی

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیغامبر مجازی  نوشته  مصطفی امینی‌خواه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پیغامبر مجازی

کتاب پیغامبر مجازی نوشته مصطفی امینی‌خواه که توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است مجموعه‌ای از گفتارهایی پیرامون عرصه‌های پیش روی مبلغ دینی است که در دنیای امروز کابردی و مورد استفاده است.

درباره کتاب پیغامبر مجازی

در کتاب پیغامبر مجازی سعی شده است تا به امر تبلیغ، وجوه و ابعادِ ضرورت و اهمیت آن در دین پرداخته شود. یکی از عوامل ضعف نیروهای مسلمانان در طول تاریخ، نداشتن انسجام و تشکیلات تبلیغی بوده است. از سوی دیگر دشمنان اسلام و قرآن از هر شیوه تبلیغی در راستای تبلیغ و ترویج افکار و اندیشه الحادی خود استفاده کرده و در این راه، از هر ابزار تبلیغی بهره جسته‌اند. کتاب پیغامبر مجازی یک راهنما برای تبلیغ دین اسلام است.

خواندن کتاب پیغامبر مجازی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای مخاطبان فرهیخته حوزوی و دانشگاهی به‌ویژه طلاب و دانشجویان جوان مناسب است.

بخش‌هایی از کتاب پیغامبر مجازی

استعداد و خمیره افراد و حتی مسائل ژنتیک، تربیتی، محیطی و اقلیمی می‌تواند اثرات مستقیمی بر روحیات و استعداد افراد داشته باشد. از این رو در روایات ما سفارش شده به روحیات و بافت شخصیتی ـ شاکله ای مخاطبان توجه داشته باشیم:

«روان‌شناسی مخاطب، مهم‌ترین رکن تبلیغ پس از اسلام‌شناسی و رمز موفقیت مبلّغ است. مبلّغ اگر مخاطب خود را نشناسد و از استعدادها و نیازهای تبلیغی وی آگاهی نداشته باشد، بی‌تردید، در رسیدن به اهداف تبلیغی خود، ناکام خواهد ماند. مخاطب‌شناسی در برنامه‌ریزی صحیح تبلیغی، درگیر نشدن مبلّغ با خواست‌های فطری مردم و نیز توجّه ویژه در برنامه‌ریزی‌ها برای نسل جوان، نقش اساسی دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
عاشق شهدا
۱۳۹۹/۰۲/۱۹

پرازنکته های جالب واثرگذارومفید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۰۰-۹۸-۷
دسته بندی
تعداد صفحات۱۵۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۰۰-۹۸-۷