با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هدف

دانلود و خرید کتاب هدف

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هدف  نوشته  مهراب صدوقیانزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هدف

هدف کتابی در زمینه موفقیت و خودیاری نوشته مهراب صدوقیانزاده است. او در این کتاب درباره هدفی اهداف زندگی سخن می‌گوید. هدف‌هایی که خودمان به صورت خودجوش برای آینده تعیین می‌کنیم و هدف‌هایی که به تحریک و تشویق دیگران برمی‌گزینیم. 

درباره کتاب هدف

آیا شما هم جزء کسانی هستید که بارها و بارها بر اساس میل خود، خواندن یک مقاله‌ یا توصیهٔ دوستانتان، اهدافی را در زمینه‌های شخصی، مالی، عاطفی، اجتماعی یا تجاری تعیین و تعریف کرده‌اید و بعد با نرسیدن و یا به وقوع نپیوستن آن‌ها سرخورده و ناامید شده‌اید؟ مهراب صدوقیان‌زاده در کتاب هدف درباره مهم‌ترین عواملِ موثر در راه رسیدن به موفقیت در دنیای امروز بحث و  راه کارهای ساده و عملی آن را بررسی می‌کند.

این کتاب بر اساس دوره‌های آموزشی نویسنده دربارهٔ مباحث مربوط به هدف تدوین شده است. مباحث اصلی کتاب دو محور دارد. آینده‌نگری و هدف و تجسم خلاقانه.

در این کتاب، روالی کاملا قابل درک و استفاده برای همه، برای تعیین و رسیدن به اهدافشان ارائه شده است. از هیچ بحث تخصصی استفاده نشده و هیچ پیش‌نیازی هم لازم نیست. 

خواندن کتاب هدف را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟ 

خواندن هدف را به علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت پیشنهاد می‌کنیم.

جملاتی از کتاب هدف

مغز انسان از دو نیم کرهٔ چپ و راست تشکیل شده که مستقل از هم عمل می‌کنند و وظایفی متفاوت دارند. به اصطلاح به آن‌ها مغز چپ و مغز راست یا حوزهٔ چپ و راست می‌گوییم. یکی از وظایف مغز چپ، کنترل سمت چپ صورت و سمت راست بدن می‌باشد و مغز راست نیز سمت راست صورت و سمت چپ بدن را کنترل می‌کند. بنابراین می‌توان انسان را به دو قسمت چپ و راست تقسیم نمود. قسمت راست که شامل مغز راست، سمت راست صورت و سمت چپ بدن می‌باشد و قسمت چپ که شامل مغز چپ، سمت چپ صورت و سمت راست بدن می‌باشد. این تقسیم بندی برای شناخت زبان بدن بسیار مفید می‌باشد. تمام حالت‌ها، حرکتها، عملها و عکس العملهای هر قسمت بیانگر آن چیزی است که در مغز مربوط به آن قسمت می‌گذرد.

کلیهٔ محاسبات ریاضی، عملیات منطقی، تحلیلها و زمانبندی در مغز چپ انجام می‌شود و مَنشع احساسات، عرفان، خلاقیت، عشق، خواسته‌ها و نیازهای فطری، مغز راست می‌باشد. وظیفهٔ مغز چپ تحلیل و بررسیِ جزء به جزء می‌باشد، در واقع این مغز چپ است که تجزیه و تحلیل می‌کند اما مغز راست همیشه کلی و جامع و با کمک شهود می‌نگرد و تحلیل می‌کند. مغز چپ عملیاتی مانند استنتاج، استقراء و ... را که عملیاتی ترتیبی است انجام می‌دهد یعنی زمان و ترتیب در مغز چپ معنی پیدا می‌کند اما وابستگی به زمان در مغز راست وجود ندارد و اتفاق‌ها مستقل از زمان و مکان می‌افتند. معیارها و خصوصیاتی مانند رنگ، بو، مزّه، اندازه، بزرگی، کوچکی و ... در مغز چپ تعریف می‌شوند اما در مغز راست به کیفیت پدیده‌ها و اجسام توجه می‌شود. در مغز چپ، هر انسان با مشخصات فردیش و به عنوان یک فرد و موجودی مستقل و واحد تعریف می‌شود اما در مغز راست، انسان جزئی از جریان شعور و آگاهیِ ۱ هستی است.نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
sahar
۱۳۹۹/۰۳/۲۷

این کتاب ،انتخاب هدف ، هدفگذاری ، راه های رسیدن به اون هدف و برنامه ریزی اصولی برای اون هدف رو خیلی خوب توضیح داده بود و در این زمینه ها بسیار کاربردی بود ولی به نظرم بُعد انگیزشی کتاب

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۱
تعداد صفحات۳۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۱