شکستگی‌های اندام فوقانی

دانلود و خرید کتاب شکستگی‌های اندام فوقانی

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شکستگی‌های اندام فوقانی  نوشته  حسین احمدزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شکستگی‌های اندام فوقانی

کتاب شکستگی‌های اندام فوقانی نوشته دکتر حسین احمدزاده مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس شکستگی‌های اندام فوقانی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب شکستگی‌های اندام فوقانی شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب شکستگی‌های اندام فوقانی

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب شکستگی‌های اندام فوقانی با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب شکستگی‌های اندام فوقانی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب شکستگی‌های اندام فوقانی

مطالعه کتاب شکستگی‌های اندام فوقانی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۲۳-۱
تعداد صفحات۲۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۲۳-۱