با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شناسایی موانع غیرتعرفه‌ای متناقض با الزمات WTO در سیاست تجاری ایران و پیشنهاد تبدیل آن‌ها به تعرفه‌ی معمادل

دانلود و خرید کتاب شناسایی موانع غیرتعرفه‌ای متناقض با الزمات WTO در سیاست تجاری ایران و پیشنهاد تبدیل آن‌ها به تعرفه‌ی معمادل

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شناسایی موانع غیرتعرفه‌ای متناقض با الزمات WTO در سیاست تجاری ایران و پیشنهاد تبدیل آن‌ها به تعرفه‌ی معمادل  نوشته  زهرا عباسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شناسایی موانع غیرتعرفه‌ای متناقض با الزمات WTO در سیاست تجاری ایران و پیشنهاد تبدیل آن‌ها به تعرفه‌ی معمادل

زهرا عباسی با هدف رفع اقدامات غیرتعرفه‌ای که از پیش‌شرط‌های حضور ایران در سازمان جهانی تجارت است، کتاب شناسایی موانع غیرتعرفه‌ای متناقض با الزمات WTO در سیاست تجاری ایران و پیشنهاد تبدیل آن‌ها به تعرفه‌ی معادل را تالیف کرده است.


درباره کتاب شناسایی موانع غیرتعرفه‌ای متناقض با الزمات WTO در سیاست تجاری ایران و پیشنهاد تبدیل آن‌ها به تعرفه‌ی معادل

رفع اقدامات غیرتعرفه‌ای از پیش‌شرط‌های حضور ایران در سازمان جهانی تجارت است. زهرا عباسی مبانی نظری موانع غیرتعرفه‌ای و موانع موجود در قوانین و مقررات تجاری کشور را بررسی کرده و در کتابی با عنوان شناسایی موانع غیرتعرفه‌ای متناقض با الزمات WTO در سیاست تجاری ایران و پیشنهاد تبدیل آن‌ها به تعرفه‌ی معادل منتشر ساخته است. عباسی در کتاب پیش‌رو دیدگاه سازمان جهانی تجارت را در قبال هریک از انواع موانع غیرتعرفه‌ای بیان می‌کند. او همچنین منابع معتبر بین‌المللی را جست‌وجو کرده و اقدامات غیرتعرفه‌ای را دسته‌بندی کرده است.کتاب پیش‌رو در چهار فصل تدوین شده و پیش روی شما قرار دارد.

جملاتی از کتاب شناسایی موانع غیرتعرفه‌ای متناقض با الزمات WTO در سیاست تجاری ایران و پیشنهاد تبدیل آن‌ها به تعرفه‌ی معادل

در دور هشتم مذاکرات گات که به دور اروگوئه معروف است، با وارد شدن موضوع تجارت محصولات کشاورزی و منسوجات و پوشاک، بحث تبدیل موانع غیرتعرفه‌ای به تعرفه و کاهش تعرفههای ارزشی در برنامه زمانی مشخص به‌طور جدی مطرح گردیده و پیگیری شد. درخصوص تعهد مربوط به برچیدن موانع غیرتعرفه‌ای مطابق بند دو ماده چهار موافقت‌نامه کشاورزی مقرر شد که کلیه موانع و محدودیت‌های کمی واردات، مالیات‌های متغیر وارداتی، حداقل قیمت‌های وارداتی، اعطای مجوز واردات به شیوه‌ای تبعیض آمیز، محدودیت‌های داوطلبانه صادراتی و سایر اقدامات مرزی غیر از حقوق گمرکی برچیده شود.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب شناسایی موانع غیرتعرفه‌ای متناقض با الزمات WTO در سیاست تجاری ایران و پیشنهاد تبدیل آن‌ها به تعرفه‌ی معادل، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

فهرست کتاب شناسایی موانع غیرتعرفه‌ای متناقض با الزمات WTO در سیاست تجاری ایران و پیشنهاد تبدیل آن‌ها به تعرفه‌ی معادل

  • فصل اول: کلیات تحقیق بیان دقیق موضوع
  • فصل دوم: تعریف و شناسایی موانع غیر تعرفه‌ای
  • فصل سوم: موافقت‌نامه‌های مرتبط با موانع غیر نعرفه‌ای و مهم‌ترین راه‌کارهای تعرفه‌ای کردن آن‌ها
  • فصل چهارم: شناسایی موانع غیرتعرفه‌ای در قوانین و مقررات تجاری ایران و مغارت‌های موجود با مقررات WTO
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۸/۱۳
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۲۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۸/۱۳