با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کمیسر کوگل بلیتس؛ جلد پنجم

دانلود و خرید کتاب کمیسر کوگل بلیتس؛ جلد پنجم

جعبه‌ی موسیقی بنفش

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کمیسر کوگل بلیتس؛ جلد پنجم  نوشته  اورزل شفلر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کمیسر کوگل بلیتس؛ جلد پنجم

در مجموعه داستان‌های مصور کمیسر کوگل بلیتس، اورزل شفلر با یک کمیسر بامزه آشنا می‌شوید که در هر جلد به دنبال حل یک معمای پلیسی است. اولین کتاب این مجموعه جذاب در سال ۱۹۸۲ منتشر شد و آخرینش در سال ۲۰۱۲ به چاپ رسید.

درباره مجموعه داستان‌های کمیسر کوگل بلیتس

هرکدام از کتاب‌های کمیسر کوگل بلیتس یک معما دارند که باید برای حل کردنشان خوب کله‌تان را به کار بیاندازید. به هر حال جواب معما در آخر کتاب‌ها آمده است اما قول بدهید که همان اول به سرغ آخر کتاب نروید چون تجربه کردن هیجان داستان بسیار لذت‌بخش است. کمیسر کوگل بلیتس در این کتاب‌ها به دنبال معماهای عجیب و گاهی بامزه‌ای می‌رود؛ جلوگیری از پیدا شدن جوراب در سوپ یک مقام سیاسی، پیدا کردن سارقی با نقاب نارنجی، چمدان زرد جواهراتی که دزدیده شده و رابطه‌اش با یک اغتشاش‌گر مدرسه یا پیدا کردن یک باند بین‌المللی قاچاق و خیلی ماجراهای هیجان انگیز دیگر.

خواندن مجموعه داستان‌های کمیسر کوگل بلیتس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مخاطبان اصلی کتاب‌های کمیسر کوگِل بلیتس بچه‌های ۱۰ سال به بالا هستند.

درباره اورزل شفلر

اورزل شفلر یک نویسنده ۸۰ ساله آلمانی است که برای کودکان داستان می‌نویسد. او تعداد زیادی کتاب کودک را در معتبرترین انتشارات آلمانی و خارجی به چاپ رسانده که به بیش از ۳۰ زبان دنیا ترجمه شده‌اند. اولین کتاب مصور او رمز عبور: گوجه فرنگی در سال ۱۹۷۵ منتشر شد و جایزه کتاب کودک امریکا را گرفت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Artan99
۱۳۹۹/۱۱/۰۸

عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۶
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۶