با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عشق شبیه به درخت است

دانلود و خرید کتاب عشق شبیه به درخت است

کودکان و مفهوم علاقه به دیگران

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عشق شبیه به درخت است  نوشته  شونا آینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب عشق شبیه به درخت است

شونا آینز در کتاب عشق شبیه به درخت است، کودکان را با مفهوم عشق و علاقه به دیگران آشنا می‌کند. ایریس آگوچ کتاب پیش‌رو را تصویرگری کرده و احمد تصویری آن را به زبان فارسی ترجمه کرده است.


خلاصه کتاب عشق شبیه به درخت است

شونا آینز عشق را احساس ارزشمندی می‌داند که همچون موجود زنده‌ای رشد می‌کند. او با همین نگاه کتاب عشق شبیه به درخت است را برای کودکان تالیف کرده است تا آن‌ها را با این احساس عظیم و با شکوه آشنا کند. شونا آینز اعتقاد دارد عشق چون درختی جادویی است که می‌توان از آن بالا رفت،روی شاخه های بزرگش لم داد و با خیال راحت از دنیا لذت برد.

خواندن کتاب عشق شبیه به درخت است را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه کتاب عشق شبیه به درخت است برای کودکان گروه سنی ب مناسب به‌نظر می‌رسد. شونا آینز در این کتاب کودکان را با مفهوم عشق و علاقه آشنا می‌کند.

جملاتی از کتاب عشق شبیه به درخت است

عشق مانند یک موجود زنده رشد می‌کند. عشق چیز ارزشمندی است و وقتی کسی یا چیزی را دوست داریم، حسابی احساس شادی می‌کنیم. وقتی عاشق چیزی هستیم، پایکوبی می‌کنیم و آواز می‌خوانیم. بعضی وقت‌ها هم دلمان می‌خواهد همه‌ی دنیا را از عشقمان خبردار کنیم!

عشق شبیه درخت است؛ درختی جادویی که فقط مال خودمان است. می‌شود از آن بالا رفت، روی شاخه‌های بزرگش لم داد و با خیال راحت از دنیا لذت برد. عشق هم مانند درختان، شکل‌های جورواجور دارد؛ گاهی یک چیز خاص را خیلی دوست داریم. مانند عشق به بستنی یا ماکارونی!

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب عشق شبیه به درخت است، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۲
تعداد صفحات۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۲