با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهکارهای موفقیت

دانلود و خرید کتاب راهکارهای موفقیت

مدیریت و مهارت‌هایی که درهای موفقیت را به روی شما می‌گشاد

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهکارهای موفقیت  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب راهکارهای موفقیت

راهکارهای موفقیت اثر  برایان تریسی کتابی در حوزه موفقیت در کسب و کار و زندگی است که مدیریت و مهارتهایی که درهای موفقیت را به روی شما می‌گشاید را آموزش می‌دهد.

تریسی در این کتاب تکنیک‌ها و نکاتی را آموزش می‌دهد که با استفاده از آنها می‌توانید به احساس شادمانی بیشتری برسید، سالم‌تر شوید، اعتمادبه‌نفس بیشتری به دست آورید و هدفمندتر پیش بروید. او در این اثر از موفقیت در زندگی شخصی تا موفیت در روابط و کار و زندگی اجتماعی صحبت می‌کند و برای هر جنبه از زندگی شما توصیه‌های ویژه‌ای دارد.

خواندن کتاب راهکارهای موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مسلم است که همه ما به دنبال موفقیت در زندگی شخصی و اجتماعی هستیم و کسی نیست که نخواهد در زندگی‌اش پیشرفت کند و خوشبخت باشد. کتاب برایان تریسی با توصیه ها وراهکارهایش می‌تواند در این زمینه منبع خوبی برای الهام گرفتن باشد. 

درباره برایان تریسی

برایان تریسی نویسنده و سخنران انگیزشی در زمینه بهبود مهارت‌های حرفه‌ای و خودیاری، در ۵ ژانویه ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا و در یک خانواده فقیر به دنیا آمد. پدرش کار دائمی نداشت و نمی‌توانست هزینه‌های جاری زندگی را به آسانی تامین کند. به همین دلیل برایان و سه برادرش با کمک نهادهای خیریه تحصیل کردند و او همیشه تلخی فقر را در زندگی خود حس می‌کرد.

برایان تریسی خیلی زود مجبور به ترک مدرسه شد تا به کارهای سخت و فیزیکی کم‌درآمد بپردازد. تا اینکه در دهه ۲۰ سالگی خود، سفرهایش به سرتاسر جهان را آغاز کرد. او با خودرواش از کانادا به آمریکا و سپس با کشتی به انگلیس رفت. فرانسه و اسپانیا و پس از آن آفریقا مقصدهای بعدی او بودند. تریسی مدتی در آفریقای جنوبی کار کرد و در رشته کاراته، کمربند سیاه گرفت. تریسی ۲ سال را در ژوهانسبورگ سپری کرد و سفرهایش را به سوی خاورمیانه و شرق آسیا ادامه داد.

تریسی در این سال‌ها با شعار «مطالعه کن، گوش کن و پیوسته بیاموز و رشد کن» به موفقیت‌های زیادی دست یافت. تریسی می‌گوید: «هیچگاه اجازه ندهید خودروی شما حرکت کند بدون اینکه در طی آن چیزی بیاموزید. هر کتاب یا همایشی، به صورت صوتی در دسترس شماست!»

نخستین شغل پس از این سفرها، فروشندگی بود. تریسی درباره مهارت‌های فروش مطالعه و تحقیق کرد و در طول چندین سال کار جدی و مطالعه فرایندهای مرتبط با فروش، در چندین شرکت بزرگ، تجارب خود در زمینه‌های مدیریت و فروش را گردآوری و تدوین کرد. او آموخته‌هایش را ساماندهی و یک ساختار مشاوره‌ای را بر اساس آن پایه‌ریزی کرد.

تریسی یکی از افراد موفق در زمینه مشاوره مدیریتی و توسعه نیروی انسانی است و شرکتی بین‌المللی به نام خودش را راه‌اندازی کرده است. برایان تریسی در کشورهای گوناگون و شرکت‌های مطرح جهان، برنامه‌های مشاوره‌ای و آموزشی برگزار می‌کند. کتاب‌های برایان تریسی، توسط ناشران متعددی به زبان فارسی ترجمه شده است و او را تبدیل به نویسنده‌ای شناخته‌شده در ایران کرده است.

جملاتی از کتاب راهکارهای موفقیت

هر چه را که از آن بیشتر بخواهید، و هر فاکتوری را که برای رسیدن به موفقیت و خوشبختی به آن احتیاج دارید، می‌تواند در یکی از هفت طبقه‌بندی قرار بگیرد. این هفت رکن موفقیت با آنچه درباره رسیدن به موفقیت و خوشبختی نوشته شده‌اند، سازگارند.

زندگی ایده‌آل شما با این هفت رکن در ارتباط است. با تعریف کردن موفقیت و خوشبختی با توجه به یک یا چند رکن از ارکان هفتگانه، هدف واضح و روشنی به دست می‌آورید که به جانب آن حرکت کنید. بعد می‌توانید کیفیت و چگونگی کارتان را اندازه بگیرید. متوجه می‌شوید در چه زمینه‌هایی احتیاج به تغییر دادن روش خود دارید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۳
تعداد صفحات۳۶۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۱۳