با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شمانی شعله‌ی خشمگین

دانلود و خرید کتاب شمانی شعله‌ی خشمگین

نبرد هیولاها، شش‌گانه‌ی دهم، ارباب وحشی ها؛ جلد پنجاه و ششم

۵٫۰ از ۷ نظر
۵٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شمانی شعله‌ی خشمگین  نوشته  آدام بلید  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شمانی شعله‌ی خشمگین

شش هیولا با قلب‌های جنگجویان باستانی، گوش به فرمان مالول، جادوگر شیطانی در تلاش‌اند تا سرزمین آوانتیا را نابود کنند؛ اما نوجوانی ۱۲ ساله به نام تام به نبرد با آن‌ها می‌پردازد. با کتاب شمانی شعله خشمگین (نبرد هیولاها) همراه شوید تا از ادامه این داستان جذاب آگاه شوید.

مجموعه داستانی نبرد هیولاها اثر آدام بلید با ترجمه محمد قصاع به فارسی ترجمه شده است.


خلاصه کتاب شمانی شعله خشمگین (نبرد هیولاها)

آدام بلید در مجموعه داستان‌های نبرد هیولاها، قصه پسری ۱۲ ساله به نام تام را روایت می‌کند که با همراهی النا برای نجات سرزمین آوانتیا از چنگال هیولاها تلاش می‌کند. این هیولاها ابتدا تحت فرمان جادوگر خوش‌نیتی به‌نام آدورو بودند و ماوریت حفاظت از آوانتیا را بر عهده داشتند؛ اما پس از مدتی جادوگر تاریکی آن‌ها تحت کنترل خود درآورد و شروع به نابودی سرزمینشان کردند. با کتاب شمانی، شعله خشمگین همراه شوید تا از سری جدید قهرمانی تام در نبرد هیولاها لذت ببرید.

خواندن کتاب خلاصه کتاب شمانی،شعله خشمگین (نبرد هیولاها)را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه کتاب شمانی شعله خشمگین (نبرد هیولاها) برای کودکان و نوجوانان سال‌های پایانی دبستان و دوره اول متوسطه مناسب به‌نظر می‌رسد.

جملاتی از کتاب خلاصه کتاب شمانی شعله خشمگین (نبرد هیولاها)

بابورچی در حالی که کوره‌راه کوهستانی زیر پایش فرو می‌ریخت، تعادلش را حفظ کرد. سنگ‌ها و خاک به اعماق دره عمیق سقوط می‌کردند. بابورچی به سوی سطح پرتگاه که تا مسافت زیادی پشت سرش ادامه می‌یافت، خم شد و به انعکاس صدای سقوط سنگ‌ها گوش کرد.

لبخند کم رنگی بر صورت آفتاب ســوخته ی شکارچی ظاهر شــد. با خود گفت: «کوه پیر! تو نمی توانی به راحتی مرا بگیری. برای تکان دادن و پرت کردن من از روی خودت به چیزی بیشتر از چند تا سنگ ریزه ی شل احتیاج داری.»

او از لبه ی کــوره راه به پایین نگاه کرد. کوه با چین خوردگی و پیچ وتاب به شــکل پرتگاه تا زمین های پســت پای کوه پایین می رفت. رودهای خروشان سفید و پوششی از جنگل بر تپه های پای کوه دیده می شدند. زیر پایش، در نیمه راه بین او و کف دره، عقابی در هوا پرواز می کرد.

بابورچی آن مســیر را که فقط بزهــا جرئت رفتن به آنجا را داشتند، خیلی دوست داشت. او ترجیح می داد از مردم دهکده و قوانین احمقانه شان دور شود.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب شمانی شعله خشمگین (نبرد هیولاها)، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Leyla Safaee
۱۳۹۸/۱۲/۰۲

عالی

نبرد هیولاها و دختر کفشدوزکی
۱۴۰۰/۰۳/۲۸

شوالیه ی سیاه خیلی قشنگ طراحی شده بود. عالیییییییییییه. ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

عاشق کتاب
۱۳۹۹/۱۱/۱۲

من به شخصه از این مجموعه خوشم میاد و طرفدار آدام بلید هستم و هر شصت کتاب این مجموعه را دارم

godzeela نبرد هیلاها
۱۴۰۰/۰۴/۲۰

مگه میشه ادام بلید بد باشه زنده باد ادام بلید زنده باد نبرد هیولاها زنده باد نویسنده نبرد هیولاها زنده باد تام زنده باد النا زنده باد ارباب هیولاها تام زنده باد دستیار ارباب هیولاها النا زنده باد ادام بلید

- بیشتر
کاربر ۲۸۶۱۹۸۹
۱۳۹۹/۱۲/۱۲

خیلی کتاب آشغالی هست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸۶۰۰۰۸۰۲۰۹۷
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸۶۰۰۰۸۰۲۰۹۷