با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نوازنده

دانلود و خرید کتاب نوازنده

مجموعه ماهی سیاهه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نوازنده  نوشته  لئو لیونی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نوازنده


نوازنده نام یکی از ۴ مجموعه داستان ماهی سیاهه از لئو لیونی نویسنده و تصویرساز ایتالیایی است که غلامرضا امامی آن را به فارسی ترجمه کرده است و انتشارات به‌نگار آن را منتشر کرده است.


خلاصه مجموعه نوازنده

نوازنده یکی از ۴ مجموعه کتاب ماهی سیاهه است. لئو لیونی در نوازنده چهار داستان به‌نام‌های بزرگ‌ترین خانه دنیا، نوازنده، تمساح و موش دم سبز را خلق کرده و به تصویر کشیده است. این نویسنده ایتالیایی تلاش داشته تا درمجموعه ماهی سیاهه پیام صلح و دوستی را برای کودکان به ارمغان ‌آورد.

بزرگ‌ترین خانه دنیا داستان حلزون کوچکی است که می‌خواهد بزرگ‌ترین خانه‌ی دنیا را داشته باشد و پدرش برای او داستانی تعریف می‌کند که حلزون کوچک از این فکر دست بردارد. نوازنده قصه موشی است که آهنگ و موسیقی می‌آموزد. تمساح نیز قصه بچه تمساحی است که می‌خواهد کارهای حیوانات دیگر را یاد بگیرد و داستان موش دم سبز زندگی شاد و ترسناک یک موش با دم سبز را روایت می‌کند.

خواندن نوازنده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مجموعه داستان نوازنده کتابی مناسب برای کودکان کلاس‌های چهارم تا ششم ابتدایی است. لئو لیونی در این کتاب امکان تفکر، تجربه‌اندوزی و کسب مهارت برای کودکان را فراهم می‌کند.

درباره لئو لیونی

لئو لیونی نویسنده و تصویرگر جاودانه‌ای است که با قصه‌ها و تصویرگری‌هایش شادی و زیبایی زندگی و طبیعت را به سادگی برای مخاطبان بیان می‌کند. مجموعه «ماهی سیاهه» گزیده شاهکارهای جذاب، ماندنی و خواندنی این نویسنده ایتالیایی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
تعداد صفحات۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱