با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد اول

دانلود کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد اول

۴٫۴ از ۲۳۶ نظر
۴٫۴ از ۲۳۶ نظر

معرفی کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد اول

جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها داستان کودک و نوجوانی پنج جلدی است. این کتاب‌ها به قلم شهرام شفیعی نوشته شده‌اند. جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها با نشان دادن رفتار‌های احمقانه‌ی افراد در دنیایی عجیب وضعیتی طنز گونه به خود گرفته‌اند. خانواده‌ی بی‌تربیت‌ها مسئولیت نگهداری از موزه‌ای را برعهده گرفته‌اند که خودشان قبلا در آن حکم‌رانی می‌کردند.

در تمام طول این کتاب رفتار‌های ناشایست افراد با بیانی طنز به چالش کشیده می‌شود. تصویرگری‌های ندا عظیمی باعث شده این کتاب هر چه بیشتر کودکان را به خنده بی‌اندازد. 

خلاصه کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد اول

خانواده‌ی سلطنتی بی‌تربیت‌ها مسئولیت نگهداری از یک موزه را بر عهده دارند. این موزه پیش از این یک کاخ بوده. در گذشته این موزه یک کاخ سلطنتی بوده. خانواده‌ی بی‌تربیت‌ها در این کاخ سلطنت می‌کردند. پادشاه حالا سرایدار این موزه است. ملکه در آشپزخانه‌ی قصر کار می‌کند. راویان این قصه دروازه‌بان و بابونه نام دارند. آن‌ها با دادن چهارپایه به بازدیدکنندگان خسته از آن‌ها انعام می‌گیرند .

در هر جلد از این کتاب اتفاقات جدیدی برای خانواده‌ی بی‌تربیت‌ها می‌افتد. شهرام شفیعی با تلفظ غلط واژه‌ها، ایجاد پرسش و پاسخ طنز و استفاده از صفت‌های نامتعارف توانسته فضای طنز را وارد کار خود کند.

 درباره‌ شهرام شفیعی

شفیعی متولد ۱۳۴۹ است. او در رشته‌ی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده. شفیعی تا به حال در بیست جشنواره جایزه‌های متعددی دریافت کرده. کارهای کودک و نوجوان او جوایز درخت گلابی و خروس سبز را از آن خود کرده است. شفیعی بیش از صد کتاب را ویراستاری کرده است.

جملاتی از کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد اول

ما خانوادهی سلطنتی بیتربیتها هستیم. البته سالهاست که کاخ به موزه تبدیل شده. مردم برای تماشا اینجا می‌آیند و برای همین ما توی کاخ کار میکنیم. پادشاه، سرایدار کاخ است و ملکه، آشپزخانه را میچرخاند.

من و خواهرم هم برای بازدیدکننده‌های خسته چارپایه میگذاریم و انعام میگیریم

joodi
۱۳۹۹/۰۸/۲۱

خیلی جالب بود من مدتها پیش این کتاب رو از کتابخانه تهیه کرده بودم و خونده بودم جلد اولش رو خیلی بامزه و جالب بود🌞👣🌻

Zahra
۱۳۹۹/۰۸/۱۳

به نظرم خیلی چرت بود. این کتاب خیلی سعی کرد خنده دار باشه اما اصلا طنز و خنده دار نبود من که یکم هم از جوک های بی مزه اش خندم نگرفت

Hana
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

واااای ترکیدم از خنده. این کتاب فوق العاده است. 😁

مهیار
۱۳۹۹/۰۷/۳۰

عالی کتاب جالب و بسیار خده داری بود عاشقش شدم ۱۰ بار با این کتاب خنده دار خندیدم

🌸مانلی🌸
۱۳۹۹/۰۷/۲۵

مثل بقیه ی جلد هاش خیلی خنده دار نبود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۱۴
تعداد صفحات۱۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۱۴