با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد اول

دانلود و خرید کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد اول

۴٫۴ از ۳۱۹ نظر
۴٫۴ از ۳۱۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد اول  نوشته  شهرام شفیعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد اول

جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها داستان کودک و نوجوانی پنج جلدی است. این کتاب‌ها به قلم شهرام شفیعی نوشته شده‌اند. جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها با نشان دادن رفتار‌های احمقانه‌ی افراد در دنیایی عجیب وضعیتی طنز گونه به خود گرفته‌اند. خانواده‌ی بی‌تربیت‌ها مسئولیت نگهداری از موزه‌ای را برعهده گرفته‌اند که خودشان قبلا در آن حکم‌رانی می‌کردند.

در تمام طول این کتاب رفتار‌های ناشایست افراد با بیانی طنز به چالش کشیده می‌شود. تصویرگری‌های ندا عظیمی باعث شده این کتاب هر چه بیشتر کودکان را به خنده بی‌اندازد. 

خلاصه کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد اول

خانواده‌ی سلطنتی بی‌تربیت‌ها مسئولیت نگهداری از یک موزه را بر عهده دارند. این موزه پیش از این یک کاخ بوده. در گذشته این موزه یک کاخ سلطنتی بوده. خانواده‌ی بی‌تربیت‌ها در این کاخ سلطنت می‌کردند. پادشاه حالا سرایدار این موزه است. ملکه در آشپزخانه‌ی قصر کار می‌کند. راویان این قصه دروازه‌بان و بابونه نام دارند. آن‌ها با دادن چهارپایه به بازدیدکنندگان خسته از آن‌ها انعام می‌گیرند .

در هر جلد از این کتاب اتفاقات جدیدی برای خانواده‌ی بی‌تربیت‌ها می‌افتد. شهرام شفیعی با تلفظ غلط واژه‌ها، ایجاد پرسش و پاسخ طنز و استفاده از صفت‌های نامتعارف توانسته فضای طنز را وارد کار خود کند.

 درباره‌ شهرام شفیعی

شفیعی متولد ۱۳۴۹ است. او در رشته‌ی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده. شفیعی تا به حال در بیست جشنواره جایزه‌های متعددی دریافت کرده. کارهای کودک و نوجوان او جوایز درخت گلابی و خروس سبز را از آن خود کرده است. شفیعی بیش از صد کتاب را ویراستاری کرده است.

جملاتی از کتاب جزیره‌ی بی‌تربیت‌ها؛ جلد اول

ما خانوادهی سلطنتی بیتربیتها هستیم. البته سالهاست که کاخ به موزه تبدیل شده. مردم برای تماشا اینجا می‌آیند و برای همین ما توی کاخ کار میکنیم. پادشاه، سرایدار کاخ است و ملکه، آشپزخانه را میچرخاند.

من و خواهرم هم برای بازدیدکننده‌های خسته چارپایه میگذاریم و انعام میگیریم

-Dny.͜.
۱۳۹۹/۰۴/۱۸

داستان از این قراره که حکومت بی تربیت ها حدود صد سال پیش از بین رفته و حالا کاخ تبدیل به موزه شده و پادشاه و ملکه هر کدوم وظایفی دارند، مثلا اخرین پادشاه بی تربیت ها به اسم « والا

- بیشتر
Hana
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

واااای ترکیدم از خنده. این کتاب فوق العاده است. 😁

امیر محمد
۱۳۹۹/۰۵/۱۹

خیلی کتاب طنزی بود مردم از خنده🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

Roya Karimi
۱۳۹۹/۰۱/۱۲

بسیار عالی . با طنزی زیرکانه و انتقادی به بیان رفتارهای نادرست فردی و اجتماعی اشاره میکند و جملات عامیانه و زیرکانه جذابیت داستان رو چند برابر میکند .

parisan
۱۳۹۸/۱۲/۲۴

کتاب ای فوق العاده استثنایی است و همچین کتاب های طنز اینجوری را به ندرت پیدا میکنید توصیه میکنم بخوانید مخصوصا حالا که رایگان شده تازه فقط یک جلد نیست باز هم جلد دارد😜😝

امیرعلی
۱۳۹۸/۱۲/۲۶

یادش به خیر تو مجله های رشد ی قسمت داشت برای خودش😍😍 کتاب خیلی خوبیه برای کودکان

Pippi Longstocking
۱۳۹۸/۰۷/۲۶

من این داستان ها را در مجله‌ی رشد که توی مقطع دبستان میدادند میخوندم و یادمه که واسه‌ی من به اون سن و سال فوق العاده بامزه و لذت بخش بودند 😊😊

mari quinn
۱۳۹۹/۰۱/۱۲

خیلی عالی بود

کاربر ۱۵۶۲۱۷۰
۱۳۹۹/۰۱/۱۴

این کتاب واقعا خوبه جلد های دیگش هم رو بگیرید خیلی داستان خوبیه.آدم کیف میکنه وقتی میخونه

Andia
۱۳۹۹/۰۱/۱۲

عالی بود بهترین کتابی بود که خونده بودمش

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۱۴
تعداد صفحات۱۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۱۴