با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چند کلمه پیرامون مردم، فرهنگ و سیاست‌زدگی در جامعه‌ی کنونی ایران

دانلود و خرید کتاب چند کلمه پیرامون مردم، فرهنگ و سیاست‌زدگی در جامعه‌ی کنونی ایران

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چند کلمه پیرامون مردم، فرهنگ و سیاست‌زدگی در جامعه‌ی کنونی ایران  نوشته  داود علی بابایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چند کلمه پیرامون مردم، فرهنگ و سیاست‌زدگی در جامعه‌ی کنونی ایران


کتاب چند کلمه پیرامون مردم، فرهنگ و سیاست‌زدگی در جامعه کنونی ایران، شامل مقالات ۳ سال اخیر داوود علی بابایی پیرامون موضوع عدم مدیریت صحیح جامعه و سیاست‌زدگی حاصل از آن است. برخی از این مقالات در روزنامه‌ها به چاپ رسیده و برخی را نیز خواننده برای اولین مرتبه در این کتاب می‌خواند. انتشارات امید فردا اولین نسخه از این کتاب را در سال ۱۳۹۸ به چاپ رسانید.


درباره کتاب چند کلمه پیرامون مردم، فرهنگ و سیاست‌زدگی در جامعه کنونی ایران

درحال حاضر عدم مدیریت بر روی جامعه، مردم، فرهنگ و سیاست؛ مردم ایران را با مشکلات مادی و معنوی مواجه ساخته است. داوود علی بابایی در کتاب چند کلمه پیرامون مردم، فرهنگ و سیاست‌زدگی در جامعه کنونی ایران با زبانی شیوا به بیان این مشکلات در جامعه ایران پرداخته است. این نویسنده برای واضح‌تر بودن مطالب کتاب چند کلمه پیرامون مردم، فرهنگ و سیاست‌زدگی در جامعه کنونی ایران، ابتدا واژه و مفاهیمی همچون جامعه، فرهنگ و سیاست را تعریف می‌کند و سپس به بیان خلاهای موجود در این زمینه‌ها در کشور می‌پردازد.

جملاتی از کتاب چند کلمه پیرامون مردم، فرهنگ و سیاست‌زدگی در جامعه کنونی ایران

ماکس وبر جامعه شناس آلمانی جمله‌ای دارد که می‌گوید: برخی افراد با سیاست زندگی می‌کنند و برخی افراد از قبل سیاست زندگی می‌کنند. حرف او مضمون بزرگی را در خود نهفته است؛ به همین سبب است که برای نمایندگی مجلس و ریاست جمهوری و شورای شهر میلیاردها تومان هزینه می‌کنند. اینها همان‌هایی هستند که به قول وبر از قبَل سیاست زندگی می‌کنند. برای خواندن جملات بیشتری از کتاب چند کلمه پیرامون مردم، فرهنگ و سیاست‌زدگی در جامعه کنونی ایران، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

درباره داوود علی‌بابایی

داوود علی بابایی یکی از نویسندگان مستقل کشورمان است، که در طول سال‌های گذشته تلاش بسیاری جهت تالیف تاریخ معاصر ایران داشته است. تا به‌حال کتاب‌های متعددی از داوود علی بابایی منتشر شده که مهم‌ترین و معروف‌ترین آن‌ها کتابی با عنوان «۲۵ سال گذشته در ایران چه گذشت» است. این نویسنده کوشیده تا در این کتاب تاریخ ایران را از کمی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی بازخوانی کند.

فهرست کتاب چند کلمه پیرامون مردم، فرهنگ و سیاست‌زدگی در جامعه کنونی ایران

• چرا کشور ایران سیاست‌زده شده است؟

• سایه‌ی شوم سیاست مجازی بر ابعاد مختلف جامعه

• جای خالی اصحاب فرهنگ در شورای پنجم شهر تهران

• شورای پنجم به‌طور حتم سیاسی‌ترین پارلمان شهری تهران می‌باشد

• چرا مردم تمایلی به شرکت در انتخابات شورای شهر و روستا ندارند؟

• شورای اسلامی دوره پنجم شهر تهران در مقایسه با شوراهای قبل چه قدمی برداشته است؟

• انتخابات و آزادی

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۱۴
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۱۴