با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کودک جامانده از دنیا

دانلود و خرید کتاب کودک جامانده از دنیا

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کودک جامانده از دنیا  نوشته  سعیده تروال  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کودک جامانده از دنیا

سعیده تروال درد و دل‌های یک مادر را با کودکی که در راه دارد در کتاب کودک جا مانده از دنیا روایت می‌کند.


خلاصه کتاب کودک جا مانده از دنیا

تولد به معنی شروعی تازه است. کودکی بدون هیچ آگاهی و شناختی با دنیایی جدید و مسحورکننده روبرو می‌شود. دنیایی که شناختی از آدم‌ها و حقایق آن ندارد. حال مادری قصد دارد قبل از آنکه فرزندش پا به این جهان خاکی بگذارد او را با تازه‌های این دنیای جدید آشنا کند. تروال در کتاب کودک جا مانده از دنیا از خوبی‌ها، بدی‌ها، خنده‌ها، گریه‌ها و آدم‌های این دنیا می‌گوید. بدون شک مطالعه این داستان فرصتی را برای ما فراهم می‌کند تا نگاهی دوباره به انسانیت خود بیندازیم. تلنگری تا به یاد آوریم با چه هدفی به دنیا آمدیم و روزی نیز از این جهان رخت برخواهیم بست.

خواندن کتاب کودک جا مانده از دنیا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودک جا مانده از دنیا به منزله یک یادآوری برای تمامی افرادی است که انسانیت را در گیر و دارد زندگی از خاطر برده‌اند. در این روزها که سرمان به مشغولیت‌های تکراری گرم است، خواندن این کتاب را به همه پیشنهاد می‌کنیم.

جملاتی از کتاب کودک جا مانده از دنیا

کودکم تا به دنیا نیامده‌ای باید خیلی چیزها بدانی، از خیلی چیزها بترسی، نسبت به خیلی چیزها آگاه شوی و از خیلی آدم‌ها فاصله بگیری. دنیای ما پر است از آدم‌هایی که تا می‌توانند دروغ می‌گویند و فریب می‌دهند، دل می‌شکنند و تا می‌توانند نادیده‌ات می‌گیرند. برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب کودک جا مانده از دنیا، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۱۴۰۳۸۱۱
۱۳۹۸/۱۲/۱۲

کتابی است که همه حقایق دنیایی که در آن زندگی میکنیم را با جون ودل به کودکی که در راه دارد میگوید من با خوندنش حس قشنگی بهم دست داد به امید موفقیت های روز افزون منتظر کتاب های قشنگ

- بیشتر
کاربر ۱۲۱۱۴۲۲
۱۳۹۸/۰۷/۲۲

خیلی عالیه واقعا به همه مادرا که بچه هاشونو دوست دارن توصیه میکنم

eli
۱۳۹۸/۰۷/۲۶

روایتی عاشقانه و مادرانه توام با تلنگر و تفکر حتما پیشنهاد میشود

AMIR
۱۴۰۰/۰۱/۳۱

کتاب خوبیه حداقل برای یک بار خوندن. و مهم ترین چیز اینکه از انسانیت گفته میشه، چیزی که توی این دنیا خیلی کمرنگ شده. مرسی از

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۱۰
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۱۰