با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اقتصاد نشاط

دانلود و خرید کتاب اقتصاد نشاط

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اقتصاد نشاط  نوشته  مسعود خداپناه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اقتصاد نشاط

بررسی مفهوم نشاط و عوامل موثر بر آن پیشینه بسیار درازی دارد. مفهوم نشاط و عوامل موثر برآن به مرور زمان تغییر کرده است. زندگی مدرن و همراه با استرس امروزی، لزوم انجام مطالعاتی برای شناخت مفهوم نشاط به عنوان یک نیاز انسانی را بیش از پیش کرده است.

امروز دیگر وضعیت مناسب اقتصادی معیاری کافی برای رفاه و نشاط در نظر گرفته نمی‌شود، بلکه طیفی از عوامل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، دینی و جغرافیایی نیز در تحلیل‌های نشاط به‌عنوان عوامل موثر بر نشاط مورد بحث قرار می‌گیرند.

کتاب «اقتصاد نشاط» نیز با همین دیدگاه ترجمه شده است. این کتاب ۱۵ فصل دارد و به مروری کلی بر مفهوم نشاط، پیامدها، رویکردها، تاثیر عوامل اقتصادی-سیاسی-اجتماعی و شیوه‌های اندازه‌گیری نشاط می‌پردازد. همچنین در فصول مختلف کتاب سعی شده است تا برخی پیش‌فرض‌های اشتباه در زمینه نشاط نیز بررسی و تحلیل شوند. در پایان هر فصل نیز منابعی برای مطالعه بیشتر در زمینه عنوان آن فصل ارائه شده است.

خواندن این کتاب به علاقه‌مندان رشته‌های اقتصاد (به ویژه اقتصاد رفاه)، جامعه‌شناسی، روان‌شناسی، علوم اجتماعی و سیاسی پیشنهاد می‌شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۱
شابک۹۷۸۶۰۰۱۶۹۳۳۳۵
تعداد صفحات۱۳۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۱
شابک۹۷۸۶۰۰۱۶۹۳۳۳۵