با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصول و مهارت‌های حُسن‌گزینی؛ خلق زیباترین رخدادهای «نو» جوانی

دانلود و خرید کتاب اصول و مهارت‌های حُسن‌گزینی؛ خلق زیباترین رخدادهای «نو» جوانی

۴٫۹ از ۱۰ نظر
۴٫۹ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول و مهارت‌های حُسن‌گزینی؛ خلق زیباترین رخدادهای «نو» جوانی  نوشته  احمدرضا اخوت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اصول و مهارت‌های حُسن‌گزینی؛ خلق زیباترین رخدادهای «نو» جوانی

حُسن مفهومی در هم تنیده با خلاقیت، خوبی، نیکویی، شایستگی و آراستگی است که نتیجه آن شادابی و طراوت است،‌ همان مفهومی که برای جوانی در نظر گرفته شده است. بدون تحقق حُسن جوانی نیز محقق نمی‌شود. لذا این کتاب در صدد است تا اکسیر جوانی را در پرتو حُسن و به امامت حسن و حسین و زینب علیهم‌السلام ، معرفی کرده و چگونگی «نوجوانی» را بیاموزد. قالب در نظر گرفته شده برای کتاب مهارتی و تمرین محور است و سیر آن از مهارت یافتن برای عمل، خیر، حسن، احسن و احسان تا هنرنمایی با حسنه است. مهارت‌ آموزی‌های ذکر شده در این مجموعه برای سه مخاطب یاد شده در ذیل کاربرد خواهد داشت: مخاطب دوره سوم یعنی «نوجوانان» مخاطب اصلی کتاب‌اند. بدین ترتیب این عزیزان مطالب را برای پیاده‌سازی برای خود مطالعه می‌کنند و سعی می‌کنند مباحث و تمرین‌ها را به شکل بیان شده اجرا نمایند. مخاطب دوره‌های بالاتر نیز به قصد فهم و تثبیت، مطالب همانند مخاطبان دوره‌ سوم عمل کنند چه اینکه تمرین‌ها برای ایشان نیز الهام‌بخش خواهد بود و آنها را در ارتقاء حسن‌گزینی موفق‌تر می‌دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Simta
۱۳۹۹/۰۹/۱۲

برنده‌ی ۵۰٪ تخفیف اشتراک طاقچه بی‌نهایت شدی. کد S99PXEU13UHZS رو در قسمت خرید اشتراک وارد کن. فقط ۲ روز برای استفاده از این کد فرصت داری.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۱۶
تعداد صفحات۲۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۱۶