با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ناشنیده‌هایی درباره‌ی قدرت و شکوه زن در کلام امام و رهبری

دانلود و خرید کتاب ناشنیده‌هایی درباره‌ی قدرت و شکوه زن در کلام امام و رهبری

۴٫۳ از ۱۴۶ نظر
۴٫۳ از ۱۴۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ناشنیده‌هایی درباره‌ی قدرت و شکوه زن در کلام امام و رهبری  نوشته  علیرضا پناهیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ناشنیده‌هایی درباره‌ی قدرت و شکوه زن در کلام امام و رهبری

کتاب «قدرت و شکوه زن» شامل ناشنیده‌هایی است از بیانات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری درباره ویژگی‌ها و برتری‌های زنان است:

امام: «همسر» برای یک مرد بزرگ، کاری را می‌کند که «مادر» برای «یک بچۀ کوچک». در محاسبات نهایی، زن را قوی‌تر از مرد می‌دانم! این یکی از اسرار خلقت است. خانم‌ها بدانند: آقایان تا آخر هم مثل یک «پسربچه» هستند و باید اداره‌شان کنید. زن‌ها می‌توانند با «تدبیر» و با «ظرافت»، مرد را در دست خودشان بچرخانند؛ این واقعیت قابل اثبات است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶۵)
کاربر ۱۰۱۰۸۴۲
۱۳۹۸/۰۲/۳۰

عالیه

روشنا شالچی
۱۳۹۹/۰۹/۰۴

عالی

ف م
۱۳۹۹/۱۰/۱۵

من به جای این کتاب توصیه میکنم کتاب زن و بازیابی هویت حقیقی او را بخوانید تو مفید بودن صحبت های امام خمینی و آقای خامنه ای شکی نیست اما به نظرم این کتاب تکرار زیاد داره و هیچ کاری

- بیشتر
آذین
۱۳۹۹/۱۰/۰۸

خیلی کتاب جالبیه. مطالبی رو میگه که خود خانوما هم حتی ازش بی‌خبرن. همین طور آقایون احتمالاً نمیدونن.

ساحل
۱۳۹۹/۱۰/۰۹

سلام ، کتاب خوبی بود و مطالب مفیدی رو بیان کرد اما ب نظرم اگر خلاصه تر میشد خیلی بهتر بود چون خیلی جاها تکرار بود .در کل خوندنش برای کسانی ک اهل کتاب نیستن سخته بخاطر همون تکرار ها

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۹۲)
بدون مرد ممکن است زن خانواده را حفظ کند، اما بدون زن، مرد نمی‌تواند خانواده را حفظ کند.
mortaza27
من در محاسبات نهایی، زن را قوی‌تر از مرد می‌دانم. این یکی از زیبایی‌های طبیعت و از اسرار خلقت است. مرد، هارت و هورتش زیاد است اما..
یا فاطمة الزهرا
چرا اجر زن‌ها بیشتر از مردها باشد؟ چون کار مرد جلوی چشم است و تحسین مردم را دریافت می‌کند، اما خانمی که در خانه است، کسی نمی‌داند او چه کشیده و چه دارد می‌کشد.
یا فاطمة الزهرا
زن، هم باید «مادر و همسر» خوبی باشد، هم در «فعالیت اجتماعی» شرکت کند. البته کارمندی، ماشین نویسی و فروشندگی یک مغازه، «فعالیت اجتماعی» نیست! فاطمهٔ زهرا (س) مظهر چنین جمعی است.
سادات
زن، سوگلیِ خانه است و مرد پادویِ خانه.
mortaza27
مربی انسان‌ها زن است. زن مبدأ همهٔ خیرات است.
Majid Karimi
اگر در دامن مادر، که بالاترین محل تربیت است، بچه خوب از کار درآمد، این تا آخر به همان تربیت بچگی که شده باقی می‌ماند! مگر یک عوامل بسیار قوی‌ای او را برگرداند، زیرا علاقه‌ای که بچه به مادر دارد به هیچ کس ندارد و حرف مادر نقش می‌شود در مغزش.
خادم الزهرا (سلام الله علیها)
قرآن کریم انسان‌ساز است، و زن‌ها نیز انسان‌ساز.
|قافیه باران|
زنانی که به خاطر «فعالیت‌های خارج از خانواده» از «آوردن فرزند» جلوگیری می‌کنند خلاف طبیعت اقدام کرده‌اند؛ خداوند به این راضی نیست! زنانی که برای کارهای دیگر، فرزند خود را از پرورش در آغوش مادری محروم می‌کنند، به ضرر «فرزندشان، خودشان و جامعه» اقدام کرده‌اند؛ اسلام این را اجازه نمی‌دهد!
ثنا
اشرف کارها در عالم، مادر بودن و تربیت اولاد است! هیچ شغلی به شرافت مادری نیست. همه منافع کشور ما از دامن شما مادرها تأمین می‌شود. شماها هستید که می‌توانید مملکت را نجات بدهید با تربیت اولاد. این خیانت بزرگی است که به ملت ما کردند، که مادرها را منصرف کردند از بچه‌داری. در صورتی که از دامن همین مادرها مالک اشتر پیدا می‌شود.
Zeinab

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۲۲
دسته بندی
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۲۲