با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
استراتژی خوب استراتژی بد

دانلود و خرید کتاب استراتژی خوب استراتژی بد

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب استراتژی خوب استراتژی بد  نوشته  ریچارد روملت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب استراتژی خوب استراتژی بد

تعریف شما از استراتژی چیست؟ آیا شما برای زندگی و کسب وکارتان استراتژی تعریف کرده‌اید؟ یک نکته مهم که برای همه ما رخ می‌دهد داشتن تعریف نادرست از استراتژی است. در واقع بسیاری از افراد اهداف خود را به عنوان استراتژی در نظر می‌گیرند و در نهایت شکست می‌خورند. در این میکروکتاب می‌خوانیم که چطور در شرایط مختلف، بتوانیم استراتژی‌های خوب را تشخصی دهیم تا بتوانیم تصمیمات درست بگیریم و در مسیر موفقیت حرکت کنیم. این میکروکتاب با تعریف‌هایی ساده و کاربردی، شما را با استراتژی آشنا می‌کند و کمک می‌کند تا یک برنامه استراتژیک مناسب برای کسب‌وکارتان بنویسید. ریچارد روملت، پروفسور علوم کسب‌وکار در دانشکده کسب‌وکار دانشگاه یو.سی.ال.ای است. دکتر روملت، یکی از بنیان‌گذاران دیدگاه استراتژی مبتنی بر منابع است که عملکرد افراد و سازمان را براساس منابع منحصر شده به هر فرد و تخصص، بیان می‌کند. او یکی از استراتژیست‌های بزرگ در جهان شناخته می‌شود که توانسته با برنامه‌های استراتژی که برای شرکت‌های بزرگ می‌نویسند آنها را متحول کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
maryam
۱۳۹۸/۰۹/۰۲

برداشت کلی من از این کتاب این بود که استراتژی یعنی مشخص کردن اینکه چه کارهایی باید انجام بدید و چه کارهایی نباید(چک لیست استراتژی) که هم تو بیزنس و هم لایف استایل شخصی موثره و اینکه شرط تعریف یک

- بیشتر
Hamed Esfandi
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

یا بد خلاصه شده یا ترجمه خوبی نداره.

hosseinkheshti
۱۳۹۹/۰۱/۰۸

چرا ۵۶ صفحست؟

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
هیچ کس در همه چیز مزیت ندارد
maryam
سیاستمدارها معمولا برنامه‌هایی پیاده می‌کنند که سود مشخصی به گروه اندک اما مشخصی از افراد می‌رساند و به دنبال برنامه‌هایی که سود اندکی به افراد بسیار زیادی از جامعه می‌رساند نیستند.
maryam
د. رفتار گله‌ای زمانی رخ می‌دهد که به رفتار دیگران نگاه کنید و فرض کنید آن‌ها اطلاعاتی دارند که در اختیار شما قرار ندارد. این رفتار می‌تواند به تصمیم‌گیری‌های بسیار احمقانه‌ای منجر شود. چرا که فکر می‌کنید دیگران به موضوعاتی بنیادی توجه کرده‌اند و اگر از آن‌ها تقلید کنید هیچ مشکلی برایتان پیش نمی‌آید
maryam

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۶ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined

تجربه بهتر در اپلیکیشن