با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۱۰ راز رابرت کیوساکی برای موفقیت

دانلود و خرید کتاب ۱۱۰ راز رابرت کیوساکی برای موفقیت

۴٫۹ از ۷ نظر
۴٫۹ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۱۰ راز رابرت کیوساکی برای موفقیت  نوشته  رابرت کیوساکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۱۱۰ راز رابرت کیوساکی برای موفقیت

اگر دوست دارید بدانید رازهای موفقیت از نظر رابرت کیوساکی، تاجر، سرمایه‌گذار،کارآفرین و نویسنده کتاب مشهور «پدر پولدار، پدر بی‌پول» چیست. این کتاب بهترین راه است. زیرا کیوساکی در آن ۱۱۰ راز از موفقیت خودش را برای شما فاش کرده است. برای نمونه اولین راز موفقیت که او در این کتاب اشاره کرده است الگو و الهام‌بخش بودن برای دیگران است:

برای کسب موفقیت به صورت مدام نگاه به هدف خود داشته باشید. هنگام قدم برداشتن به سمت موفقیت بهانه‌ها و چیزهای زیادی قصد دارند شما را به حاشیه برانند.

این بهانه‌ها در قالب دوستان، خانواده، همسر و ... شما را از مداومت و پی‌گیری هدف‌هایتان باز می‌دارند.

شما در این گونه موارد کمی سنگدل باشید، به سرزنش و توهین‌های دیگران گوش ندهید و در رسیدن به هدف، عزمی راسخ داشته باشید. بهترین و ایده‌آل‌ترین کاری که شما می‌توانید برای دیگران انجام دهید این است که الگو و منبع الهام آنها شوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
alirezazal
۱۳۹۹/۰۳/۲۰

خلاصه و بدون زیاده گویی رفته سر اصل مطلب .بهترین کتاب در مورد شناختن افراد ثروت ساز بود که من خوانده ام .حجم کتاب کمه میتوتید هرروز قسمتی یا کامل بخونید و برای زندگیتان استفاده کنید.

2figh
۱۳۹۹/۱۱/۲۹

تمام خرفها توهمه کتاب هاش هست تکرار کرده

Fereshteh
۱۴۰۰/۰۱/۳۰

عالی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۲۴)
جهل بزرگ‌ترین دشمن انسان من در جلسهٔ روزهای یکشنبه جمله‌ای را یاد گرفتم و آن این است که: «دو دلیل نابودی مردم من، جهل و نادانی است.» در عصر کنونی مردم زیادی فقط به خاطر اینکه آموزش مالی ندیده‌اند، دارایی‌های خود را از دست داده و نابود می‌شوند.
مادر بزرگ علی💝
هوش مالی یعنی چه؟! هوش مالی از نظر من یعنی مهارت و توانایی تبدیل وجه نقد و نیروی کار به دارایی‌هایی است که جریان نقدی مستمر برای شما داشته باشد.
معراج
چه نوع سرمایه‌گذاری را برای من پیشنهاد می‌کنید؟ این سئوالی است که به صورت مکرر از طرف افراد مختلف در مکان‌های مختلفی مثل همایش، سمینار، برنامهٔ تلویزیونی و حتی در پمپ بنزین از من پرسیده می‌شود. کسانی که این سئوال را می‌پرسند افراد تنبلی هستند که به دنبال نسخه‌های یک شبه برای ثروتمند شدن هستند. این افراد با این سئوال می‌خواهند خود را از فکر کردن راحت کنند، زیرا به قول هنری فورد «فکر کردن سخت‌ترین کار دنیاست.» کسانی که سئوال فوق را مطرح می‌کنند لقمهٔ چرب و نرمی برای شیادان اقتصادی هستند.
مادر بزرگ علی💝
راز ۷۵ معیار موفقیت مالی شما چیست؟ معیار موفقیت شما تعداد پاسخ‌هایی است که نمی‌دانید، تعداد دفعاتی که شکست خورده‌اید، دفعاتی که مقاومت کرده‌اید، درس‌هایی که از اشتباهات گرفته‌اید، انجام اصلاحات بدون سرزنش کردن، دروغ گفتن یا توجیه کردن و سپس رو به جلو حرکت کردن است. باور کنید شما از شکست‌های‌تان خیلی بیشتر از موفقیت‌هایتان پول درمی‌آورید.
احمد زرگانی
مهارت‌های مالی مثل دیگر مهارت‌ها است. همانند دوچرخه‌سواری که هیچ‌کس آنرا با کتاب خواندن یاد نگرفته است این واقعیتی است که مهارت‌های مالی نیز با شرکت در همایش‌های موفقیت میسر نمی‌شود.
alirezazal
بعضی از افراد فقیر و طبقهٔ متوسط به عمد برای خود گرفتاری دست و پا می‌کنند، چون راه آسانی برای جلب توجه دیگران است. آسان است که معتاد شویم بجای اینکه مسئولیت زندگی را تمام قد بپردازیم. معتاد شدن بسیار آسان‌تر از کسب مهارت‌های مختلف مالی است.
alirezazal
فقر یک حساسیت فصلی نیست، بلکه یک بیماری مهلک و خاص اما قابل درمان است. واکسن مؤثر ضد فقر، آموزش‌های مالی است. افراد با تن دادن به فقر دچار یک معلولیت مالی می‌شوند.
alirezazal
راز ۷۲ قانون متضاد در ثروتمند شدن یادتان باشد برای هر هزینه باید درآمدی وجود داشته باشد و برای هر دارایی یک بدهی. قانون سوم نیوتن را به یاد می‌آورید؟ برای هر عملی عکس‌العمل مساوی در جهت مخالف آن وجود دارد.
احمد زرگانی
راز ۷۳ برای کاستن از خطر باید خطرپذیر باشید برای اینکه پولدار باشید باید بی‌پولی را بشناسید، برای شناخت یک سرمایه‌گذاری خوب باید سرمایه‌گذاری بد را بشناسی.
احمد زرگانی
راز ۷۶ چه کسی بازنده است؟ از نظر من بازندهٔ مالی کسی است که ظرفیت باختن را ندارد. این افراد قبل از مواجه شدن با چالش‌های مالی، خود را باخته‌اند.
احمد زرگانی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۸