با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دست‌نوشته‌های پراکنده‌ سیاسی،تاریخی، اجتماعی و فرهنگی

دانلود و خرید کتاب دست‌نوشته‌های پراکنده‌ سیاسی،تاریخی، اجتماعی و فرهنگی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دست‌نوشته‌های پراکنده‌ سیاسی،تاریخی، اجتماعی و فرهنگی  نوشته  داوود ع‍ل‍ی‌ب‍اب‍ائ‍ی‌  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دست‌نوشته‌های پراکنده‌ سیاسی،تاریخی، اجتماعی و فرهنگی

«دست نوشته‌های پراکنده سیاسی، تاریخی، اجتماعی و فرهنگی» مقالات منتشر شده و منتشرنشده‌ی داوود علی‌بابایی در حوزه‌های یادشده است.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۹)
چرا در کشور ما سیاست بر فرهنگ ارجحیت دارد؟
سیّد جواد
مردم آداب و رسوم سنتی خود را به باد فراموشی سپرده‌اند
سیّد جواد
متأسفانه فرهنگ در بسیاری از ابعادش از جامعه رخت بربسته است و سیاست‌زدگی و سیاست‌بازی بر فرهنگ ارجحیت یافته است مردم فرهنگ تعهد و وفا به عهد را فراموش کرده‌اند به همین سبب دادسراها و دادگاه‌ها مملو از افراد و پرونده‌های انباشته شده است
سیّد جواد
اگر در یک جامعه مطبوعات وجود نداشته باشد و یا این که اگر مطبوعات آزادی در بیان نداشته باشند مانند ساختمانی است که فاقد روشنایی می‌باشد
سیّد جواد
از دکتر غلامحسین صدیقی پدر علم جامعه‌شناسی ایران و از چهره‌های سرشناس سیاسی زمان دکتر مصدق و ملی شدن صنعت نفت پرسیدند حالت چطور است؟ گفت: حالم خوب نیست و گفتند: چرا؟ گفت: سیاست نگذاشت در علم کاره‌ای شوم و علم نگذاشت در سیاست کاره‌ای شوم.
سیّد جواد
طبق گفته یکی از مقامات کشوری در کشور ما حدود بیست هزار شعبه بانک و مؤسسه اعتباری وجود دارد یعنی به ازای هر چهار هزار نفر تقریباً یک شعبه بانک یا مؤسسه اعتباری موجود است که متأسفانه همه این بانک‌ها و مؤسسات بهره‌های کلان از مردم دریافت می‌کنند و شما به ندرت در این جامعه کسی را می‌بینید که از مؤسسه، بانک و یا صندوق قرض‌الحسنه‌ای وامی دریافت نکرده باشد و در واقع مردم برای این بانک‌ها و مؤسسات کار و تلاش می‌کنند نه آتیه فرزندانشان.
سیّد جواد
چندی قبل وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد تیراژ کتاب از سه هزار نسخه به هفتصد نسخه تنزل یافته است البته این هفتصد نسخه نیز اسمی و مجازی است و در واقع اکثریت کتاب‌ها در تیراژ حداکثر پانصد نسخه آن هم به صورت دیجیتال به چاپ می‌رسد
سیّد جواد
به گفته یکی از مقامات نظامی و انتظامی کشورمان بیش از هفتاد درصد مردم از ماهواره استفاده می‌کنند و اکثریت جوانان و مردم کشور ما از فضای مجازی و اینترنت استفاده می‌کنند و مطبوعات به شفاف‌سازی معضلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی نمی‌پردازند.
سیّد جواد
نیمی از مردم را می‌توان فریب داد ولی همه مردم را نمی‌توان فریب داد
سیّد جواد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۵
تعداد صفحات۴۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۵