با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شرف خاک (برگرفته از زندگی شهید داوود مجیدی)

دانلود و خرید کتاب شرف خاک (برگرفته از زندگی شهید داوود مجیدی)

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شرف خاک (برگرفته از زندگی شهید داوود مجیدی)  نوشته  مهدی خدادادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شرف خاک (برگرفته از زندگی شهید داوود مجیدی)

مهدی خدادادی در «شرف خاک» سرگذشت شهید داوود مجیدی را روایت کرده‌است. شهید مجیدی خدمات مهندسی و پشتیبانی جبهه‌های جنگ و رزمندگان را بر عهده داشت و با زدن خاکریز، ساخت سنگر، احداث راه، رساندن آب و غذا، کمک به مجروحان و انتقال شهدا و انجام فعالیت‌های فرهنگی و دیگر خدمات، از مقاومت دلاورانه ملت ایران در برابر یورش دشمن حمایت می‌کرد. «همه نیروهای آموزش‌دیده در زمین صبحگاه پادگان به صف شده بودند. یک ماه دورهٔ فشرده آموزش با سختی‌ها، تلخی‌ها و شیرینی‌ها به پایان رسیده بود. داوود و رحمان دل توی دل نداشتند تا ببینند که به کدام دسته و گروهان کدام‌یک از گردان‌ها تقسیم می‌شوند. خدا خدا می‌کردند که هر کجا قرار شد بروند با هم باشند. فرمانده آموزش گزارش پایان دوره را خطاب به فرماندهی ارائه داد. فرمانده پادگان بعد از شنیدن گزارش پشت تریبون رفت و به همهٔ نیروها تبریک گفت و از خدا برای همه آن‌ها طلب یاری و توفیق کرد. حالا نوبت به مسئولان نیروی انسانی بود که تکلیف این صف منتظر را مشخص کنند. اسامی افراد منتخب و اسامی گردان‌ها قرائت شد؛ اسم داوود، رحمان و چند نفر دیگر در بین این افراد نبود. داوود رو کرد به رحمان: قضیه چیه؟ ـ نمی‌دونم. ـ فکر کنم اینا می‌خوان یه جورایی ما رو بپیچونن!»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۳۶۵۶۵۴
۱۳۹۸/۱۱/۰۹

این کتاب عموی من است از نویسنده این کتاب خیلی تشکر میکنم که این کتاب را نوشت و شهید مجیدی را باخیلی ها آشنا کرد. بسیارررررررر قشنگگگگگگ بود،ممنونم.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۴
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۴