با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شاید دیگری

دانلود و خرید کتاب شاید دیگری

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شاید دیگری  نوشته  پروانه شفیعی‌نیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شاید دیگری

«شاید دیگری» داستانی است میان خیال و واقعیت که در طول یک روز اتفاق می‌افتد و ماجرا از زبان دختری جوان روایت می‌شود. رمانی از نویسنده جوان «پروانه شفیعی‌نیا» با تکنیک قصه‌گویی خاص که به روابط انسانی در زندگی روزمره شهری می‌پردازد؛ «در نظر من زنها مثل اسبهای باری می‌مانند که فقط یورتمه رفتن را یاد گرفته‌اند. اگر مجبور به دویدنشان کنی، درست لحظه‌ای که باید از اسب رقیب سبقت بگیرند، برعکس با همان یورتمه رفتنشان کاری میکنند که تا آخر عمرت اسب سواری را فراموش کنی. به زمینت می‌کوبند! تازه آن وقت است که میفهمی این موجودات نجیب با کسی شوخی ندارند.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Parisa
۱۳۹۸/۰۸/۲۸

صرفا شرح وقایع بود، با یک عالمه انرژی منفی، انتظار داشتم بگه از کجا انقدر زندگی دخترک رو به سقوط گذاشته ولی نه از گذشته گفت نه از چرایی انحراف دختر داستان... صرفا حال بد هر کدوم از شخصیت‌ها روایت

- بیشتر
Mahmoud
۱۳۹۸/۰۱/۰۵

در این رمان به موضوع دور بودن بچه ها از خانواده و خطرات ناشی از آن به خوبی اشاره شده بود . و اینکه نقش تربیتی خانواده بسیار مهم است . با تشکر از نویسنده محترم .

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
یادم نمی‌آید سام حرف آخرش را زد یا نه؟!... نه!... یادم آمد. زد. حرف آخرش را زد. حرف آخر را زدن هم یک نوع جنایت است! نسل‌کشی است! قتل عمد است! برای دختری مثل من که فکر همه چیز را کرده است، جز حرف آخر!...
n re
زنده به گور... زنده به گور... چه اصطلاح زیبایی!... زنده به گور کردن دختران خطاکار! زنده به گور کردن عشق‌های کور! زنده به گور کردن آرزوهای بلند!
n re

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۳۷۴-۵۷۳-۸‬‬
تعداد صفحات۱۶۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۳۷۴-۵۷۳-۸‬‬