با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جاذبه‌های گردشگری جاده‌ی فیروزکوه

دانلود و خرید کتاب جاذبه‌های گردشگری جاده‌ی فیروزکوه

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جاذبه‌های گردشگری جاده‌ی فیروزکوه  نوشته  احمد نظری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جاذبه‌های گردشگری جاده‌ی فیروزکوه

«جاذبه‌های گردشگری جاده‌ی فیروزکوه» تألیف احمد نظری و مهدی ورکش از مجموعه کتاب‌های جاده‌های ایران ضمن معرفی جاذبه‌های گردشگری این منطقه نکاتی را یادآور می‌شود که در حفظ و نگهداری آن مفید است. در کل، در این کتاب، آموزش‌های پراکنده‌ای را در مورد اصول گردشگردی پایدار مشاهده کنید. بدین ترتیب، کسی که از طریق این اثر باجاذبه‌ای آشنا می‌شود، به مطالبی هم بر می‌خورد که رعایت آن‌ها از تهدیدهای ناشی از گسترش گردشگری می‌کاهد.

از طرفی در سرتاسر کتاب به استفاده از راهنمایان آموزش‌دیده محلی توصیه شده است و حتی در برخی موارد با اینکه می‌شد اطلاعات جزئی‌تری در اختیار خواننده قرار بگیرد، از این کار صرف نظر کرده، خواننده را به استفاده از راهنمای محلی ترغیب کرده است. استفاده از راهنمای محلی فواید زیادی دارد که حفظ محیط‌زیست، تقویت اقتصادی جامعه‌ی میزبان و احترام به عقاید و آداب و رسوم آن‌ها از جمله‌ی این فواید است. حال هر چه تعداد این گردشگران در مقایسه با گردشگران نابسامان و قشر سنتی گردشگر که اغلب از اصول گردشگری پایدار اطلاعی ندارند یا حداقل این اصول هنوز برای آن‌ها به هنجار تبدیل نشده است، افزایش یابد، به همان تعداد گام‌های بیشتری در گسترش فرهنگ صحیح گردشگری برداشته‌ایم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
شیوا
۱۳۹۷/۱۰/۰۵

من نسخه چاپی این کتاب رو دارم .. بسیار عالی و مناسب برای طبیعتگردان واقعی 🤗 و البته راهنمایان از جمله خودم .

HMalek
۱۳۹۸/۰۲/۱۲

آقای نظری رو از نزدیک میشناسم به معنای واقعی کلمه کوهنورد با اخلاقند. اگر علاقه دارید که زیبایی های طبیعی اطرافتون رو بشناسید حتما این کتاب رو تهیه کنید و مطمئنم که پشیمون نمیشید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸۶۰۰۶۵۹۱۹۹۵
تعداد صفحات۵۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸۶۰۰۶۵۹۱۹۹۵