با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سخنرانی موفق

دانلود و خرید کتاب سخنرانی موفق

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سخنرانی موفق  نوشته  آرینا نیکیتینا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب سخنرانی موفق

آیا به نظر شما فرصت سخنرانی کردن در مقابل تعداد زیادی مخاطب به اندازه مراجعه به دندانپزشک جذاب است؟ آیا با وجود اینکه هنگام صحبت کردن در جمع احساس راحتی می‌کنید، همچنان به دنبال راه‌هایی برای بهبود بخشیدن به مهارت‌های خود و حتی افزایش توانایی خود در انگیزه‌بخشی، تشویق، ترغیب و آموزش دیگران هستید؟ در هر صورت مطالعه «سخنرانی موفق» برای شما سودمند خواهد بود. آرینا نیکیتینا، نویسنده کتاب، کارشناس خودیاری، روان‌شناس، وبلاگ نویس، سخنران و موسس وبلاگ www.goal-setting-guide.com است؛ یکی از بزرگترین پورتال‌هایی که دامنه وسیعی از موضوعاتی از قبیل هدف گذاری، انگیزش، ارتباط، رهبری، بهره‌وری و موفقیت را پوشش می‌دهد. در این کتاب با موضوعات زیر آشنا می‌شوید: ارتباط با مخاطب؛ بهبود چشمگیر در ارائه سخنرانی؛ غلبه بر اضطراب صحبت کردن در جمع؛ پاسخ مناسب به نیازهای مخاطبان؛ تقویت مهارت‌های ارتباطی غیر کلامی؛ اضافه کردن جنبه بصری به ارائه خود؛ جلب علاقه و توجه مستمعین؛ تدوین یک سخنرانی گام به گام کسب و کار ضربتی؛ جلوگیری از اشتباهات پرهزینه رایج در سخنرانی در جمع.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
فواد اعظمی
۱۳۹۹/۰۱/۱۹

خیلی آپدیت گفته و پله به پله راهنماییت کرده برای همه الخصوص مدیران و دانشجویان خیلی کاربردیه و این تابو ترس از سخنرانی رو میشکنه و میپیچه میندازه دور برای همیشه 😎

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۸۵-۰۷-۱
تعداد صفحات۹۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۸۵-۰۷-۱