با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عوضی‌ها؛ نظریه‌ای درباره‌ی دونالد ترامپ

دانلود و خرید کتاب عوضی‌ها؛ نظریه‌ای درباره‌ی دونالد ترامپ

۲٫۳ از ۴ نظر
۲٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عوضی‌ها؛ نظریه‌ای درباره‌ی دونالد ترامپ  نوشته  علی‌اصغر شجاعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب عوضی‌ها؛ نظریه‌ای درباره‌ی دونالد ترامپ

«عوضی‌ها؛ نظریه‌ای درباره‌ی دونالد ترامپ» نوشته آرون جیمز است که وقایعی را درباره زندگی فردی، اجتماعی و سیاسی، شخصیت و عادت‌های دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور کنونی ایالات متحده امریکا فاش می‌سازد. آرون جیمز دارای مدرک دکترا از دانشگاه هاروارد و استاد و مدیر گروه فلسفه‌ی دانشگاه کالیفرنیا، در ایروآین است. او نویسنده‌ی اربابان بی‌شعور: نظریه و انصاف در عمل: یک قرارداد اجتماعی برای اقتصادی جهانی، است، و بورسیه‌ی بورکهارت را از شورای انجمن‌های علمی امریکا دریافت کرده و سال تحصیلی ۲۰۱۰-۲۰۰۹ را در مرکز مطالعات پیشرفته‌ی علوم رفتاری در دانشگاه استنفورد گذرانده‌است. او در سال ۲۰۱۳ استاد مهمان در گروه فلسفه‌ی دانشگاه نیویورک بود. بخشی از کتاب: به نظر من هیچ ترامپ «واقعی» ای وجود ندارد. یک نظریه‌ی ساده از این مرد ارائه می‌دهم: او یک شومن است، یک استاد توهین و اهانت، یک دلقک ابله، بی‌اعتنا به‌اصول اجتماعی، یک معتقد به تبعیض جنسیتی، یک نژادپرست، یک بیگانه‌ستیز، تا حدی بی‌سواد، مستبد، یک عوام‌فریب، تهدیدی برای جمهوری و به کل یک بی‌شعور.۶۰ و ممکن است بی‌شعور بودن، به خودی خود، حتی بدترین عیب او هم نباشد. شاید در جهانی اشباع از مزخرفات، ادامه دادن، بدون این‌که تا حدی بی‌شعور باشی، کار دشواری باشد. بدترین عیب ترامپ می‌تواند در تبعیض جنسیتی و نژادپرستی‌اش، خود-خدمتیِ علنی‌اش، یا پتانسیل مخرب بودنش نهفته باشد. اما با این‌که عیب‌های ترامپ را می‌سنجیم، باید بگوییم چند شخصیتی بودن او باعث موفقیت و عظمتش، به‌عنوان یک بی‌شعور است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
yaser esfandiar
۱۳۹۷/۰۱/۱۰

نویسنده. وقتی اجازه ی توهین به شخص را می دهد. خود آن شخص از خود موضوع مطرح شده به دور نیست!!!! تمام کل دوران بشر افراد بی شعور وجود داشته و خواهد داشت. تضاد منفی در کنار. تضاد مثبت نویسنده. این کتاب که

- بیشتر
اِیْ اِچْ|
۱۳۹۸/۱۱/۱۰

از اونجایی که باید از بیفایده فرسوده شدن جلوگیری کرد، یه تنه از بیفایده فرسودگی سایرین جلوگیری کردم و کتاب و خوندم😃💪 ✓کتاب نوشته‌ی یک استاد دانشگاه آمریکاییه، که میاد به لحاظ روان‌شناسی و رفتار شناسی، ترامپِ جان رو بررسی میکنه.

- بیشتر
حبیب
۱۳۹۷/۰۱/۱۰

نویسنده إز ان دسته ادمهایی است که نفرت إز ترامب منطق انها را بر باد داده است، اسمان را به ریسمان می بافند تا مطلبی بر علیه ترامب بنویسند.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۲)
بی‌شعور مردی است (آن‌ها عمدتاً مردها هستند) که به‌طور سیستماتیک و از روی یک حس ثابت (و اشتباهِ) استحقاق، به خود اجازه‌ی استفاده از مزایای روابط اجتماعی را می‌دهد که او را در برابر شکایت افراد دیگر مصون می‌کند.
اِیْ اِچْ|
اگر به همین راحتی که بی‌شعورها را می‌بخشیم، همدیگر را هم بخشیده بودیم، این همه بی‌شعور در سیاست داشتیم؟
اِیْ اِچْ|
ترامپ درمیان سخنانش، نوعی «بی‌قیدی» را تجربه می‌کند.
اِیْ اِچْ|
درباره‌ی دختر خودش گفت: «آره، یه چیزی شده واسه‌ی خودش، و چقدرم خوشگله ... می‌دونید اگر توی یک ازدواج موفق نبودم و.. پدرش نبودم...»)
اِیْ اِچْ|
وقتی بیل اوریلی از او در مورد آمار و ارقام نادرست سیاه‌پوستان و قتل‌ها پرسید، پاسخ داد، «بیل، مگه من باید تمامی آمار رو چک کنم؟» و در دیدار با مطبوعات، علناً به چاک تاد گفت: «همه‌ی چیزی که من می‌دونم همون چیزاییه که تو اینترنت هست.»
اِیْ اِچْ|
می‌گویند که مردم سزاوار دولت خودشان هستند. اما شاید مردمی درست‌کار و اهل همکاری هم، مبتلا به یک سیستم سرمایه‌داری سیاسی بی‌شعور شوند
اِیْ اِچْ|
من در مورد فراوانی بی‌شعورها در جامعه و احتمال جدی این مسأله که ایالات متحده پیش از این و یا تقریباً اکنون به یک «سیستم سرمایه‌داری بی‌شعور» تبدیل شده باشد که ذاتاً مستعد سقوط است، نگران بودم.
اِیْ اِچْ|
اگر تنها بی‌شعورها در رقابت‌اند، چرا به‌جای کسی که کم‌تر بی‌شعور است یا روی مرز بی‌شعوری قرار دارد، سراغ بزرگ‌ترین بی‌شعور برویم؟
اِیْ اِچْ|
مردی که می‌گوید سیاست خارجی‌اش از «صحبت کردن با خودم» نشأت می‌گیرد، چون «مغز خیلی خوبی دارم،»
اِیْ اِچْ|
ترامپ به تازگی، چیزی نزدیک‌تر به یک لوده‌ی رسانه‌ای شده است- با این تفاوت که به‌نظر نمی‌رسد در حال شوخی کردن باشد.
اِیْ اِچْ|

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۸۴۷۲-۰۴-۹
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۸۴۷۲-۰۴-۹