با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
استثنایی‌ها؛ داستان موفقیت

دانلود و خرید کتاب استثنایی‌ها؛ داستان موفقیت

۲٫۸ از ۴ نظر
۲٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب استثنایی‌ها؛ داستان موفقیت  نوشته  مالکوم گلدول  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب استثنایی‌ها؛ داستان موفقیت

«استثنایی‌ها؛ داستان موفقیت» کتابی نوشته مالکوم گلدول است. در این کتاب با دیدگاهی کاملا متفاوت به موفقیت و فرصت‌هایی که زندگی در اختیار ما قرار می‌گیرد نگاه می‌کنیم. در استثنایی‌ها، در مورد این صحبت می‌کنیم که چرا برخی از افراد موفق هستند و برخی نه. در واقع این کتاب به شما می‌گوید که بودن در جای مناسب و در زمان مناسب تاثیر زیادی روی موفقیت شما خواهد داشت. مثال‌هایی که در این کتاب گفته می‌شود دید شما را به موفقیت تغییر می‌دهد. «استثنایی‌ها» به شما می‌گوید که چطور فرهنگ و تلاش زیاد می‌تواند شما را از یک فرد معمولی به نابغه تغییر دهد و آی‌کیوی بالا می‌تواند بی‌اهمیت‌ترین چیز در موفقیت باشد. از قانون ۱۰،۰۰۰ ساعت برای موفقیت می‌گوید و این‌که چرا نوابغ امروز تکنولوژی از جمله ایلان ماسک و جابز و بیل‌گیتس توانستند به موفقیت برسند و این‌که چرا همه آنها متولد ۱۹۵۴ یا ۱۹۵۵ هستند و بسیاری نکات هیجان‌انگیز دیگر درباره رازهای موفقیت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
MetC
۱۳۹۹/۰۸/۲۲

چرا داخل توضیحات نوشته نشده که میکرو کتابه !؟

محمدجواد جباری
۱۳۹۶/۱۱/۱۵

لطفاً تعداد صفحات این میکروکتابو تو قسمت مشخصات اصلاح کنید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
"زیرا هر که دارد،‌ بیشتر به او داده خواهد شد و به فراوانی خواهد داشت؛‌ اما آن که ندارد،‌ حتی آنچه دارد نیز از او گرفته خواهد شد.‌"
matash