با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
می‌اندیشم پس بازی می‌کنم

دانلود کتاب می‌اندیشم پس بازی می‌کنم

۴٫۳ از ۱۰ نظر
۴٫۳ از ۱۰ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهخرید نسخه‌ی چاپی از نشر گلگشتدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب می‌اندیشم پس بازی می‌کنم

«می‌اندیشم پس بازی می‌کنم» سرگذشت خودنویشت آندره پیرلو (-۱۹۷۹) بازیکن سابق فوتبال ایتالیا و تیم‌های اینترمیلان، آث میلان و یوونتوس است. پیرلو در رده‌های زیر ۱۵ زیر ۱۸ و زیر ۲۱ برای تیم ملی ایتالیا بازی کرد و در جام قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا مقام قهرمانی را برای تیمش به ارمغان آورد. او همچنین عضو تیم ملی ایتالیا در جام جهانی ۲۰۰۲ و دارای مدال برنز المپیک ۲۰۰۴ است. در جام جهانی ۲۰۰۶ پیرلو بهترین پاسور گل و در ۳ بازی هم بهترین بازیکن میدان شناخته شد و توپ برنز (سومین بازیکن برتر جام) و همچنین عضو تیم منتخب جام جهانی شد. او همچنین از اعضای تیم منتخب یورو ۲۰۱۲ بود و در سه بازی برترین بازیکن زمین شناخته شد.

بخشی از کتاب:

بعد از چرخ، پلی استیشن بهترین اختراع بشر است؛ و از زمان بوجود آمدن آن، من بارسلونا را انتخاب می‌کردم، غیر از اوایل دورانی که تازه به میلان رفته بودم. نمی‌توانم دقیقا بگویم که طی چند سال گذشته چند بازی مجازی انجام داده‌ام، ولی اگر بخواهم یک چیز تقریبی بگویم، باید چهل برابر بازی‌های واقعی‌ام باشد.

پیرلو در مقابل نستا یک دوئل کلاسیک در روزهای میلانلو بود. زود از خواب بیدار می‌شدیم، تا ساعت ۹ صبحانه را خورده بودیم و طرف اتاق می‌دویدیم و تا ۱۱ پلی استیشن بازی می‌کردیم. بعد زمان تمرین بود. بعد از تمرین سراغ بازی Fifa بر می‌گشتیم و تا ۴ بعد از ظهر بازی می‌کردیم. بازی‌های رو در روی‌مان آدرنالین خالص بود. من بارسلونا را انتخاب می‌کردم، ساندرو هم همینطور. بارسا در مقابل بارسا. اولین بازیکنی که انتخاب می‌کردم سریعترین آن‌ها بود، ساموئل اتوئو.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
alireza
۱۳۹۹/۰۱/۱۷

یک بازیکن بی نظیر 👌 اُلگویِ خیلیا و الگوی من

Hesam
۱۳۹۷/۰۷/۲۵

انسانهایی مثل" پیرلو "هم در زمین فوتبال و هم در خارج اون الگوی خیلیها هستند جمله (من می اندیشم پس بازی می کنم)در شیوه فوتبال پیرلو جلوه گری می کرد

MOHAMADTAHA RASHIDI
۱۳۹۹/۰۲/۰۹

عشقیییییییییییییییی بود عالیییی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۸
شابک‭‬‭۹۷۸-۹۶۴-۵۹۴۸-۵۱-۹‬
تعداد صفحات۱۸۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۸
شابک‭‬‭۹۷۸-۹۶۴-۵۹۴۸-۵۱-۹‬