با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هیپنوتیزم پیشرفته

دانلود و خرید کتاب هیپنوتیزم پیشرفته

۲٫۳ از ۶ نظر
۲٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هیپنوتیزم پیشرفته  نوشته  جمشید هاشمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب هیپنوتیزم پیشرفته

«هیپنوتیزم پیشرفته» نام کتابی از راشل کوپلن (-۱۹۲۹) با ترجمه دکتر جمشید هاشمی (آرام) است. روش‌های هیپنوتیزمی و روش‌هایی که بر روی روان انسان کار می‌کنند، امروزه مورد علاقه بسیاری از افراد است. این علوم کهن در طول تاریخ دست‌خوش تغییراتی گردیده‌است که گاهاً با مسائل غیر واقعی همراه بوده‌اند. روش های استفاده از ذهن برای درمان جسم، هنوزهم از روش‌های اصلی هستند و هیپنوتیزم روشی پیشرو محسوب می‌شود. حالا دیگر علم روانشناسی قبول کرده‌است که هیپنوتیزم می‌تواند هنگام رویارویی با معضل اعتیاد، زمان تغییر رفتار را کوتاه کند و این امر در مورد درمان جسمی نیز صدق می‌کند. افرادی که از هیپنوتیزم بهره می‌برند، ۳۰ در صد الی ۶۰ درصد کمتر از بقیه به پزشک مراجعه می‌کنند. در این کتاب علاوه بر تاریخچه مختصری از علم هیپنوتیزم از چهل هزار سال پیش تا کنون به کاربرد و ابعاد مختلف هیپنوتیزم در دنیای کنونی پرداخته شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
راه زندگی
۱۳۹۹/۰۷/۱۸

بسیار کتاب سطحی و بی فایده ای است به هیچ وجه هیچگونه مطلب مفید وکاربردی ارائه نمی دهد وصرفا توصیه به تصویر سازی ذهنی برای هر نوع درد بی درمانیست

azardl
۱۳۹۷/۰۲/۲۳

من اولش فکر کردم آموزش هست

کاربر ۳۳۱۲۰۳۵
۱۴۰۰/۰۵/۱۴

سلام چطوری داخل حافظه موبایل ام زخیره اش کنم؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۱/۰۱
شابک۹۶۴-۸۵۶۱-۲۸-۱‬
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۱/۰۱
شابک۹۶۴-۸۵۶۱-۲۸-۱‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن